Custom Rom Kurarken Telefonu Pert Edenler İçin Enfes Uygulama: Migrate

Mobil Uygulamalar admin 328 Okundu
sponsorlu reklam

Custom Rom Kurarken Telefonu Pert Edenler İçin Enfes Uygulama: Migrate

Akıllı telefonunun yazılımıyla uğraşmayı sevenler için beklenen uygulama en sonunda yayınlandı.

Custom Rom’larla ilgilenmek bir süre daha sonra hobiden ziyade tiryakilik halini alabiliyor. Telefonunuz için en stabil olanı, en hoş görüneni, en yüksek Android sürümünü arayıp tararken az daha içinde kaybolduğunuz bir deryada boğulmamaya çalışıyorsunuz.

Muhakkak bu süreç eğlenceli olduğu kadar sinir bozucu da olabiliyor. bir anda ‘soft brick’ olan telefonlar, verilerinizin silinmesine sebep olan hatalı rom’lar derken işlerin kolaylaşmasına ihtiyaç duyabiliyorsunuz. Tam bu noktada da iki öbür rom’u benzer anda kullanabileceğiniz Migrate devreye giriyor. Daha önce Titanium Backup gibi uygulamalarla da bu operasyon yapılaibiliyordu lakin size bir uçtan bir uca rehberlik eden bir dilekçe mevcut değildi.

Migrate, ayrıca uygulamalarınızın tamamının yedeğini alabiliyor hem de tatbik izinlerinden arama geçmişine her şeyi tek bir rom dosyası haline getirebiliyor. Bu Nedenle bir custom rom kurarcasına en son sağlam yedeğinizi geri yükleyebiliyorsunuz. Hem benzer anda iki custom rom kullanım olasılığınız da var. Migrate’i hemencecik aşağıdan indirebilirsiniz.

MigrateİNDİR Kaynak : https://www.xda-developers.com/migrate-app-switch-custom-roms/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir