Cyberpunk fanlarına kötü haber

Haberler admin 161 Okundu
sponsorlu reklam

Cyberpunk fanlarına kötü haber

Hatırlanacağı üzere oyuna dair ilk oynanış videoları geçtiğimiz E3’te ortaya çıkmıştı. Geliştirici ekip her fırsatta oyunun bitime uzakta olduğunu kaydetmiş ve çıkış tarihi için herhangi bir süre aralığı paylaşmaktan kaçınmıştı.

2020 yılında yeni tür konsolların tanıtılacak olmasından ötürü, genel kanı Cyberpunk 2077’nin 2019’un sonlarına içten satışa sunulacağı yönündeydi. Ama CD Projekt RED’ten gelen son bilgilere tarafından, Cyberpunk 2077 bitmeye hala çok uzakta.

Geçtiğimiz günlerde yapımcı takım tarafından PlayStation’ın devlete ait YouTube kanalı üzerinden yeni bir video paylaşıldı. “CyberPunk 2077’yi yaratmak” ismiyle yayınlanan videoda oyunun geliştirme aşamasından, dinamiklerinden ve oynanışından bahsediliyor.

Mevcut videoda geliştirme sürecinin tamamlanmaya fazla uzakta olduğuna da değiniliyor. Yani CD Projekt RED’in yeni RPG oyunu muhtemelen bu sene gelmeyecek. Hatta bazı otoritelere göre oyun keza yeni nesil konsollar hem de günümüz konsolları için yayınlanacak. Dolayısıyla bu durumda çıkış tarihi otomatik olarak 2020’nin sonlarına hatta 2021’in başlarına kayabilir. Şüphesiz şu anda kesinleşmiş birşey değil. Dolayısıyla devlete ait bir tanımlama gelmeden çıkış tarihi hakkında yorum yapmak pek içten olmayacaktır.

İki ayda mal varlığı kaybetti

“Rüyanızda görürsünüz!”

Terim istemedi, Belçika’ya gidiyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir