Days Gone artık oynanabilir

Haberler admin 197 Okundu
sponsorlu reklam

Days Gone artık oynanabilir

26 Nisan’da raflardaki yerini alacak olan oyun, Sony bünyesindeki Bend Studio kadar geliştiriliyor. Hatırlanacağı üzere bu stüdyo PS Vita için satışa sunulan tek Uncharted oyununu da geliştirmişti. Bu açıdan bakıldığında Bend Studio’nun hayli başarılı olduğunu söylemek olası.

Bilindiği üzere Days Gone, açık dünya temasına sahip, aksiyon odaklı bir yapım. Oyunda tipik bir kıyamet sonrası dünya senaryosuyla karşısında karşıya kalacağız. Kesinlikle bu senaryonun olmazsa olmazı zombilerle.

Bu oyunu The Last of Düşünce’tan ayıran en önemli özelliği açık dünya türünden olması. Umulan The Last of Zihin’ta da bol bol zombi vardı. Lakin izlememiz gereken kesin bir yol olduğundan böylece kafamıza estiği gibi dolaşamıyorduk.

Days Gone’da ise iyice bambaşka bir dünya bizleri bekliyor olarak. Deacon St. John isimli bir karakteri denetim edeceğimiz yapım geçtiğimiz gün gold statüsüne ulaştı. Peki bu ne kavrama geliyor? Bir oyunun gold statüsüne ulaşması yapım aşamasının tamamlandığı ve bedensel disk basım aşamasının start aldığı anlamını taşıyor. Yani PS4’ün yeni oyunu an itibariyle oynanmaya en ince ayrıntısına kadar hazır diyebiliriz.

 

Terim istemedi, Belçika’ya gidiyor

“Rüyanızda görürsünüz!”

minimum beşiz doğuruyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir