DC’den yeni bomba

Genel admin 163 Okundu
sponsorlu reklam

DC'den yeni bomba

DC, Aquaman'in başarısından güç almış gibi!

DC Comics-Warner Bros. işbirliği olan Aquaman filmi, DCEU Evreni’nin açık ara en başarılı yapımı oldu ve 1.1 milyar dolar gişe hasılatı elde etmeyi bildiği.  Bu DC’nin, Christopher Nolan‘ın Dark Knight üçlemesinden sonra en önemli başarısıydı.. James Wan’ın yönetiiği yapımda Jason Momoa, Amber Heard ve William Defoe’nin müthiş performansları dikkat çekti.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki tatbik izinleri

Yapımın başarısı DC beyin takımını ve Warner Bros yapımcılarını harekete geçirdi. Stüdyodan sızan söylentilere göre New Gods filminin hazırlıklarına başlandı. Söz konusu filmde Superman’in en büyük düşmanlarından Darkseid da yer alacak. Daha önce planlanan mimariye kadar Darkseid’in, Justice League 2’nin baş kötüsü olması bekleniyordu. Ama DC, Marvel’ı misal alarak karakterleri yavaşça işleyecek. Kısacası Darkseid’ın geçmişine ışık tutulacak.

DC’nin New Gods karakterlerinden biri ile zaten beyaz perde de buluştur. Darkseid ile kan bağı yer alan Steppenwolf, Justice League filminde boy gösterdi. Justice League üyelerini zahmetsizce savuşturan Steppenwolf, yeniden doğan Superman doğru dünyadan sürülmüştü.

New Gods’un çekimlerinin 2019 sonunda başlaması bekleniyor. Filmde, Darkseid’in kötülüklerine şahit olup taraf değiştiren Mister Miracle ve Big Barda kahramanlık rollerini üstlenecekler. İkili Darkseid’in emir erleri; Granny Goodness ve Female Furies ile karşılaşacak.

Jack Kirby’nin yaklaşık olarak 70 sene önce yarattığı Darkseid, çizgi roman dünyasının en özel karakterlerinden biri. O Kadar ancak, Avengers evreninin en esaslı kotusu Thanos, Darkseid’in Marvel yansımasından diğer bir şey değil. Thanos’un yaratıcısı Jim Starlin, karakterin gelişiminde Darkseid’den esinlendiğini tekrar tekrar vurgulamıştı.

Yapımın yönetmeni ve oyuncuları şimdilik muhakkak yok. Bize de bekleyip görmek düşüyor.

Önceki HaberGoogle, Fossil Group ile bir anlaşma yaptı.. Sonraki HaberMate 20 Pro’nun Yapay Zekası Engelleri Aşıyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir