Demon’s Souls’un Remaster sürümü hakkında açıklama geldi

Haberler admin 203 Okundu
sponsorlu reklam

Demon's Souls'un Remaster sürümü hakkında açıklama geldi

Souls serisiyle video oyun dünyasına öbür bir perspektif getiren ve oyunlarına uyguladığı dövüş sistemiyle yeni bir nesil ortaya koydu diyebileceğimiz Hidetaki Miyazaki, yabancı basınla göz alıcı bir röportaj yaptı. Game Informer ile yapılan röportajda Demon’s Souls’un Remaster sürümünden bahseden Miyazaki, röportajında oyunları remaster yapma fikrinin kendini mutlu ettiğini belirtti. Bunun arkasında Demon’s Souls’u vurgulayarak, oyunun remaster sürümünün geliştirilmesinin en ince ayrıntısına kadar Sony’nin elinde olduğunu söyledi.

Demon’s Souls’un Remaster sürümü çıkacak mı?

Çünkü açıklamalara bakılırsa Demons’s Souls markasının hakları From Software‘la birlikte Sony’nin de elinde bulunuyor. PS3 döneminde oyuncuların karşısına çıkan Demon’s Souls, genellikle Dark Souls’tan daha baskı birim tasarımlarına sahipti. Çıktığı dönemde bilhassa Japonya bölgesinde epeyce sevilen üretim, daha ardından Batılı oyuncuların da hoşuna gitmişti. From Software ile arası gayet iyi olan Sony, muhtemelen oyunun Remaster sürümüne onay verirse, geliştiriciler anında kolları sıvayacaktır.

PS3 döneminde meydana çıkan güzide yapımları yenileyerek PS4 platformuna getiren Sony, bakalım Demon’s Souls için nasıl bir karar verecek? Merak ediyoruz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir