Dergilik’ten okudukça kazanın

Mobil Uygulamalar admin 157 Okundu
sponsorlu reklam

Dergilik'ten okudukça kazanın

Türkiye’de gazete ve dergi yayıncılığında dijital ihtilal başlatan Dergilik, okudukça kazandıran kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Turkcell’in Türkiye’de başlattığı dijital dönüşümün en manâlı adımlarından biri olan Dergilik, okurlarına bu kere bütün 100 adet cep telefonu ödülü veriyor. Çok sayıda yayını tek bir dijital platformda toplayan Dergilik’in süper ödüllerini galip gelmek için gazete ve dergi indirmek tatmin edici olacak.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki başvuru izinleri

Çok okuyanın şansı yüksek

Türkiye’de en fazla takip edilen dijital yayıncılık platformu haline gelen Dergilik’in 15 Mart’a kadar sürecek kampanyasında dergi ya da gazete indirme sayısı arttıkça kazanma şansı da artacak. Kullanıcılara her gün, dergi ve gazete çekilişi için en fazla 5’er, toplamda 10 yayını indirme hakkı verilecek. Bu Nedenle 60 gün her tarafında 600 çekiliş hakkına sahip olacak Dergilik kullanıcıları, 10 adet Samsung Note 9, 10 adet Samsung S9 ve 80 adet Samsung J4 Plus almak üzere toplam 100 adet cep telefonundan birini kazanma şanslarını yükseltecek.

Türkiye’nin doğusundan batısına her bölgesinde yayıncılık sektörünün, bilhassa dergi tirajlarını artıran Dergilik uygulamasının 2018’de aktif kullanıcı sayısı 6 milyona ulaştı. Şu ana kadar telefon ve tabletine Dergilik uygulamasını indirenler, 1500 dergi ve gazeteye aynı anda ulaşma imkanı buluyor. Türk insanına yepyeni bir okuma alışkanlığı kazandıran Dergilik ile ilgili tüm gelişmelere aşağıdaki sosyal medya hesaplarından varmak da mümkün.

www.twitter.com/dergilik
www.instagram.com/dergilik

Önceki HaberHuawei’nin Gözü Hala Birincilikte Sonraki Haber2019 Yılında Bitcoin Alacaklara 5 Tavsiye

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir