Dergilik’ten yeni bir rekor daha!

Mobil Uygulamalar admin 174 Okundu
sponsorlu reklam

Dergilik'ten yeni bir rekor daha!

Türkiye’de öncü bir adımla dijital yayıncılığı başlatan Dergilik, Kasım’da en fazla okunan yerli-tanıdık olmayan gazete ve dergileri kullanıcılarla buluşturdu. Okuma tutkunlarının en çok peşine düşüp takip ettikleri dijital platform Dergilik’ten yayınlama indirme sayısı geçen ay bir rekora imza atarak 16 milyona ulaştı. Kasım’da 15 milyon 188 bin dergi okunurken, 994 bin adet de gazete indirildi. Yılbaşından bu yana Dergilik’ten toplam 70 milyon içerik okundu. Dergilik baştan sona çoğu dergi tirajı da 100 bin barajını aşma başarısı gösterdi. Geçen ay dergi ve gazete indirme sayısı önceki aya göre yüzde 77 çoğaltma gösterdi. Kasım’da 600 bin birey daha Dergilik uygulamasıyla tanıştı. Kasım itibarıyla birincil 11 ayda Dergilik uygulaması 9 milyon kere kesik oldu. Etkin kullanıcı sayısı ise 2 milyonu geçti.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

Dergi ve gazeteyi kaldığın yerden keyifle oku

Ülkemizde yayın sektörüne yeni bir solgun getiren Dergilik’ten erişilebilen yayın sayısı her geçen gün artıyor. Lokal ve milli öyle fazla yayını tek bir platform üzerinden sunan Dergilik dünyanın en popüler yabancı dergilerin yanı sıra sadece platforma özel hazır içerikleri de raflarına taşıyor. 1000’den pozitif tanıdık olmayan yayınlama, 1500’den artı dergi ve 100 online olarak cep telefonu ve tabletlerden okunabilir hale geliyor. Bütün operatör müşterilerinin indirip neşeyle kullanabileceği Dergilik uygulamasına dileyen aylık abone olabilirken, isteyenler dergileri bir bir de satın alabiliyor.

İLGİLİ HABER 48 megapiksellik telefon geliyor Önceki HaberTeknoloji Devlerinin Kaçırdığı 9 Büyük Fırsat! Sonraki HaberTelefonda Yapay Zeka Ne İşe Yarıyor?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir