Detroit, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls, PC'ye geliyor!

Detroit, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls, PC’ye geliyor!

Haberler admin 100 Okundu
sponsorlu reklam

Detroit, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls, PC'ye geliyor!

Geçtiğimiz Haziran ayında meydana çıkan Detroit: Become Human dıştan Quantic Dream imzasını taşıyan Beyond: Two Souls ve Heavy Rain gibi kayda değer oyunların PC’ye geleceği resmen duyuruldu. Şimdiye kadar Playstation markasına özel olan 3 oyun, bu sene içerisinde PC platformu için de çıkacak!

Detroit, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls’un PC’ye geleceği duyuruldu!

Bu manâlı duyuru Epic Games‘ten geldi. Işyeri yaptığı izah etme ile 3 oyunun da Epic Games Store üzerinden yayınlanacağını duyurdu. GDC 2019 etkinliğinden gelen bu duyurular dıştan oyunlar için tam tarih ise demin verilmiş yok. Bu gibi duyurular ile birlikte Epic Games Store’un elini fazla daha güçlendireceğine belli gözüyle bakılıyor!

Detroit, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls, PC'ye geliyor!

Epic games Store’da oyunların özel sayfaları da açılmış durumda. Detroit Become Human için açılan bu sayfaya buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. Sayfada oyun ile ilgili yapılan yorumlama ise şu şekilde;

“Detroit 2038. Teknolojinin geldiği son noktada, insan güya androidler her yerdeler. İnsan gibi konuşabiliyor, hareket edebiliyor ve davranabiliyorlar, ama onlar insanlara hizmet eden makineden fazlası değiller.

Üç bambaşka android ile oyna ve dünyayı onların penceresinden kaosa (olur ya de bizim geleceğimiz böyledir) sürüklenmekten kurtar. Vereceğin kararlar, oyunun alacağı şekli ve nasıl dallanıp budaklanacağını belirleyecek. Ahlaki ikilemlerle karşılaşacak ve kimin yaşayıp kimin öleceğine karar vereceksin. Binlerce seçim ve onlarca muhtemel son ile Detroit’in geleceğini ve insanlığın kaderini nasıl etkileyeceksin?”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir