Devil May Cry 5 için yeni bir hikaye videosu daha yayınlandı

Haberler admin 151 Okundu
sponsorlu reklam

Devil May Cry 5 için yeni bir hikaye videosu daha yayınlandı

Devil May Cry serisinin hikayesini özetleyen yeni bir öykü videosu yayınlandı. Capcom’un yayınladığı videoda serinin önceki oyunlarına kısa bir görüntü atılıyor. Devil May Cry 5 için geri sayım başladı. Devil MAy Cry 5’te Nero ve Dante’nin yeni sıra, yeni bir kişilik olan V ile tanışacağız. Her 3 karakterin de farklı bir oynanış deneyimi sunacağı Devil May Cry 5, 8 Mart’ta yayınlanacak. Capcom USA tarafından yayınlanan Devil May Cry 5 – The Story So Far adlı öykü videosunu aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz. 

Devil May Cry 5 çıkış tarihi

Devil May Cry serisini kısa bir özeti niteliğindeki video, oyunun hikayesine uzaktan oyuncular için epeyce kıymetli bir kaynak diyebiliriz.

Yıllar süren bekleyiş sona eriyor. Devil May Cry 5‘in çıkışına artık sayılı günler kaldı. PC, Playstation 4 ve Xbox One için 8 Mart’ta yayınlanacak olan Devil May Cry 5’te, Resident Evil 7 ve Resident Evil 2‘de kullanılan RE Engine oyun motoru kullanılıyor. Kaplama kalitesi ve ışıklandırmaları ile dikkat çeken oyun motoru, optimizasyon konusunda da epeyce iyi bir çıkartıyor. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir