Devil May Cry 5 Nintendo Switch’e bir şartla gelebilir

Haberler admin 178 Okundu
sponsorlu reklam

Devil May Cry 5 Nintendo Switch'e bir şartla gelebilir

PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları Devil May Cry 5 oynamaya başladı. Nintendo Switch sahipleri ise Devil May Cry 5’i Switch’te bakmak istiyorlarsa, Dragon’s Dogma’yı satın almaları gerekecek. Her ne dek alakasız gibi görünse de Capcom, Dragon’s Dogma iyi sattığı takdirde, Devil May Cry 5’in Nintendo Switch versiyonunun geleceğini açıkladı. 

Devil May Cry 5 Nintendo Switch’e gelecek mi?

Alman Dergisi M! ile bir mülâkat yapan Devil May Cry 5‘in yönetmeni Hideaki Itsuno, Dragon’s Dogma: Dark Arisen‘in Switch sürümü Capcom’un bu cins kararını haklı çıkaracak kadar satarsa ??Devil May Cry 5’in Switch’e de gelebileceğini söyledi. “Dragon’s Dogma: Dark Arisen Switch’te iyi satarsa, Devil May Cry 5’i de Switch‘e getirmeyi düşünebiliriz.” dedi. Itsuno, “Devil May Cry 5’i geliştirmeye başladığımızda elimizde hemen şimdi, Nintendo Switch geliştirme kiti bulunmuyordu. Bu sebeple PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümüne yoğunlaştık.”

Devil May Cry 5 8 Martta PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlandı. Senelerdir beklenen oyun epeyce iyi puanlar aldı.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir