Devil May Cry 5’in PC sürümü, konsola göre nasıl?

Haberler admin 149 Okundu
sponsorlu reklam

Devil May Cry 5'in PC sürümü, konsola göre nasıl?

Geride bıraktığımız Cuma günü piyasaya çıkan Capcom‘un yeni oyunu Devil May Cry 5, bu senenin en iyi aksiyon oyunu olmaya namzet konumunda. Dördüncü oyunun hikayesini devam ettiren üretim, konsol platformlarının yanında PC için de piyasaya çıktı. PC platformunda daha iyi kaplama kalitesine sahip olan oyun, optimizasyon konusunda da oldukça akıcı durumda. Steam yorumlarında artı eleştiriler bölge oyun, istenen sistem gereksinimlerini karşıladığında 60 FPS standardında çalışıyor.

Devil May Cry 5’in PC sürümü nasıl?

Konsol platformunda da 4K çalışabilen üretim için Nvidia ve Amd‘nin özel şoför yayınlaması bekleniyor. Diğer bir yana oyunun klavye ve fare ile böylece hoşgörü verici bir oynanış sunmadığını belirtelim. Eğer oyunu PC platformunda oynamak istiyorsanız, oyuna uyumlu olan bir kontrolcüye sahip olmanızı öneriyoruz.

Dante ve Nero‘nun yanında seriye yeni katılan V karakterine önem veren yeni yapım, V‘nin hikayeye etkisine epeyce artı ağırlık veriyor. Aksiyon doymuş sinematik sahneleriyle oldukça pozitif hayran eden üretim, bu senenin en iyi aksiyon oyunlarından bir her birine olmaya namzet durumda.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir