Doom kitabı PlayStore’da yerini aldı

Kitap admin 321 Okundu
sponsorlu reklam

Doom kitabı PlayStore'da yerini aldı

Doom kitabının yazarı olan Mahmut Saral, kitabının fiziksel baskıya geçmesinden sonra derhal de kitabı PlayStore üzerinden yayınladı. Türkiye’de birincil kere bir video oyunu namına hazırlanan kitap olan Doom kitabının ücretsiz örneğini ve e – kitap halini 3 TL‘ye satın alabilirsiniz. Doom için güzel bir rehber olarak kullanabileceğiniz kitapta Doom hakkında onlarca bilgiye rastlayabilirsiniz. Eğer video oyunları koleksiyon olarak toplamak istiyorsanız bu kitabı kaçırmamanızı öneririm.

Doom kitabı bu sefer de e – kitap olarak satılıyor

Kitabın açıklaması ise şöyle,

Bütün zamanların en kayda değer oyun serilerinden ve FPS türünün babası olarak kabul edilen Doom serisinin şimdiye dek hazır en ayrıntılı, rehber niteliğindeki kitabı. Kitapta, birincil oyundan bu yandan tüm üyelerin geliştirilme aşamaları, mantıksal bağ detayları, yapım bilgileri ve fazla daha fazlasına yer veriliyor. Doom serisiyle ilgili merak ettiğiniz derhal her sorunun cevabını bu kitapta bulabilirsiniz.

Doom Kitabı, AMD Türkiye’nin katkıları ile hazırlandı ve Cadde Kitapları Yayınları’yla yapılan işbirliği neticesinde bedensel kitap olarak ” basıldı. Hemen de ilk önce dijital ortama adım atıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir