Düşük ışıkta hangi telefon daha iyi fotoğraf çekiyor?

Haberler admin 151 Okundu
sponsorlu reklam

Düşük ışıkta hangi telefon daha iyi fotoğraf çekiyor?

Son dönemde zeki telefon sektöründe kayda değer gelişmeler yaşanıyor. Özellikle de kamera tarafında önemli adımlar atılmakta. Üst segment modellerdeki kamera sayısı arttıkça, zeki telefonlar ile yapılabilecek şeylerin sayısı da artıyor. Öyle fakat bundan böyle bir takım uzun metrajlı filmler bile zeki telefonlar ile çekilmekte.

Hal böyle olunca kullanıcıların telefon satın alırken en manâlı kriterlerinden birisi de kamera oluyor. Malum, artık öyle fazla kötü kamera performansına sahip akıllı telefon öyle kalmadı. Antre segmentinde bir model bile satın alsanız, ışık oranıyla doğru orantılı olarak başarılı fotoğraflar elde edebiliyorsunuz.

Başlıca ayrım ise düşük ışıkta ortaya çıkıyor. Zira satın aldığınız her telefon düşük ışıkta başarılı bir performans ortaya koyamıyor. Eğer düşük ışıkta da nitelikli fotoğraflar çekmek istiyorsanız, bütçenin ağzını biraz açmanız gerekiyor.

Peki düşük ışıkta en iyi fotoğraf çeken modeller hangileri? Bu yazımızda son dönemin en popüler 3 amiral gemisi modelini, düşük ışıkta benzer açıdan çekilmiş fotoğraflar ile kıyaslayacağız.

Pixel 3, iPhone XS ve Galaxy S10+ modellerinin aynı ışıkta nasıl bir performans sergilediğine göz atacağız. Dilerseniz lafı daha artı uzatmadan sizleri Google Pixel 3, iPhone XS ve Galaxy S10+ arasındaki kıyas ile başbaşa bırakalım.

 

 

UEFA resmi olarak açıkladı: Beşiktaş…

O defter kapandı

Son halini görenler inanamadı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir