Efsane MMORPG Knight Online’ın gizli güncellemesi belli oldu

Haberler admin 241 Okundu
sponsorlu reklam

Efsane MMORPG Knight Online'ın gizli güncellemesi belli oldu

BAŞLANGIÇTA global anlamda daha sonrasındaysa ülkemizde bir fenomen haline gelen MMORPG oyunu Knight Online‘ın sıcacık güncellemesi kesin oldu. Günlerdir oyuna gelecek olan güncelleme hakkında reklam çalışmaları yapan, ancak güncellemeyi bir sürpriz gibi saklayan yapımcılar, güncellemenin esas odağını bugün açıkladı.

Knight Online’ın yeni güncellemesi belli oldu

Yayınlanan yeni videoya kadar bundan böyle Knight Online oyuncuları, karakterlerine kendi yüzlerini aktarabilecek. Hali hazırda video oyunlarda yıllardır kullanılan bu teknolojinin Knight Online’a da gelmesi oldukça güzel. Diğer bir yanlamasına kişilik oluşturma ekranında öyle artı özelleştirme seçeneği sunamayan Knight Online’ın, bu özelliği doğruca karakterler arasında yer alan çeşitliliğe yükselteceği kesin.

Tüm bunların yanında bu bilhassa beraber oyuna iki yeni sunucu da eklenecek. Oyuncu sayısını yükselten yapıma eklenen yeni sunucularla birlikte, oyuna eski oyuncuların çekilmesi bekleniyor. Geçtiğimiz yıllardan bu yandan oyuncu düşüşü yaşadığını varsayım ettiğimiz yapım, son yıllarda yeni oyuncular da kazandı. Bir dönemin gençliği aralarında oynayanı etkisi altına bölge ve bağımlı ülkü getiren Knight Online’ı hala oynamaya devam ediyorsanız, yeni güncelleme hakkında fikrinizi belirtmeyi unutmayın!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir