Elon Musk, Mars ile “flört etti”

Bilim admin 126 Okundu
sponsorlu reklam

Elon Musk, Mars ile

Elon Musk’ın Mars’ı yakından takip ettiğini biliyoruz. Ünlü girişimci, SpaceX Starship ile insanları Mars’a taşımanın yollarını arıyor. Cuma günü yaşanan acayip bir gelişme ise Mars’ın Musk’ın ilgisine karşılık vermesi oldu.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki başvuru izinleri

Mars adlı (kullanıcı adı @4thFromOurStar) bir Twitter hesabı, paylaştığı bir mesajda yalnızca Elon’un Mars’a taşınmasını istediğini söyledi. Musk ise “ben de seni istiyorum bebek” diye cevap verdi.

I want you too baby https://t.co/Lxi0LQz5rc

— Elon Musk (@elonmusk) February 8, 2019

Mars, Musk’ın gelip gelmeyeceğini sorduğunda Musk, herzamanki bir internet flörtü cümlesiyle yanıt verdi: “Bana sıcak fotoğraflarını gönder, hemen orada olacağım.”

Send me hot pics & I’ll be right over ?? https://t.co/ld2VDbF0Wh

— Elon Musk (@elonmusk) February 9, 2019

Mars, bu tweet’e öpücüklü bir emoji ve Gale Krateri ve Sharp Dağı’nın Science Photo kütüphanesinden alınmış fotoğrafıyla yanıt verdi. Arkasında Musk, bir flört mesajı daha yolladı. Musk bu mesajında Kasım’da gerçekleşen münakaşacı bir internet yarışmasına göndermede bulundu.

?? thank goodness it’s not November https://t.co/ius8kAptiC

— Elon Musk (@elonmusk) February 9, 2019

Mars’ı belki düş kırıklığına uğratacak fakat SpaceX, önce Ay’ı ziyaret etmeyi planlıyor. Üstelik bu, 2023’ten öncesi için planlanmıyor.

Thought I looked cute in this pic. Might delete later. pic.twitter.com/updeat3OCl

— Mars (@4thFromOurStar) February 5, 2019 Önceki HaberMonster Notebook Yeni Şubesini Almanya’da Açacak! Sonraki HaberChrome 73 Yeni ve Kullanışlı İşlevler İle Geliyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir