En iyi Galaxy S10, böyle olabilir!

Cep Telefonları admin 265 Okundu
sponsorlu reklam

En iyi Galaxy S10, böyle olabilir!

Samsung’un en düşük üç Galaxy S10 modeli üstünde çalıştığı söyleniyor. Bu modellerden en üst düzey olanı hakkında bundan böyle yeni bilgilere sahibiz.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

@UniverseIce’a a tarafından üstteki düzey Galaxy S10, 6,7 inç ekran, 5G desteği, ön ve ardındaki Time of Flight (ToF) sensörüyle gelecek. ToF sensörü, kendisiyle özne arasındaki mesafeyi ölçebilen bir kamera lensi.

Buna aynı özellikleri daha önce duymuştuk oysa bu özelliklerin Galaxy S10’da mı, yoksa diğer bir modelde mi yer alacağı açık değildi. Kaynak, telefonun toplamda kaç kamerayla geleceğini söylemiyor. Önceki bir rapor, arka yüzde dört, önde ise iki kamera olacağını söylemişti.

5G’li Galaxy S10’un ABD ve Güney Kore’de satışa sunulacağı anlaşılıyor. Kaynak, telefonun başka yerlerde satışa sunulup sunulmayacağını söylemiyor. UniverseIce, 5G logosunun “fazla havalı” göründüğünü de ekliyor.

Her sızıntıda olduğu gibi bu bilgilere de birazcık şüpheyle bakmakta üstünlük var. Galaxy S10 serisi Şubat’taki MWC 2019’da tanıtılacak ve merakımız ortadan kalkmış olacak.

Önceki HaberRed Bull M.E.O. Şampiyonlarını Arıyor  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir