En ucuz iPhone 35.000TL!

Haberler admin 141 Okundu
sponsorlu reklam

En ucuz iPhone 35.000TL!

Dünyaca ünlü Rus mücevher firması Caviar, kişiye özel iPhone modelleri tasarlamaya devam ediyor. Hali hazırda iPhone modelleri üstüne o kadar çok tasarıma imza atan Caviar, geçtiğimiz gün 3 yeni modeli daha takipçilerine tanıttı.

Caviar kadar tanıtılan yeni modellere baktığımızda yeniden oldukça çok altın, pırlanta ve gümüş kullanıldığını görüyoruz. Kesinlikle telefonun fiyatı da kullanılan mücevhere ve mücevherin ağırlığına tarafından 5 – 6 katına değin çıkmış durumda. Umulan bilindiği üzere iPhone XS 999 dolardan, iPhone XS Max ise 1099 dolardan satılmakta. Caviar tarafından duyurulan yeni modellerin en ucuzu ise 6380 dolar. Bu da az kalsın 35.000 Türk Lirası yapıyor.

Muhakkak görselde belirli etiketler iPhone XS için geçerli olan fiyatlar. Eğer tercihiniz iPhone XS Max olursa ödeyeceğini ödenti 7670 dolara değin yükselebiliyor. Bu da hemen hemen 41.000 TL yapıyor. Yani ortalama bir otomobil fiyatına mücevherlerle süslü bir iPhone XS Max satın alabilirsiniz. Şüphesiz bu fiyat üzerine vergilerin dahil olmadığını belirtmek gerekiyor.

sonuç olarak Caviar lüks odaklı bir şirket. Dolayısıyla özel taşlarla süsenmiş olan iPhone modelleri için böyle absürt fiyatlar talep etmesine de şaşırmamak gerekiyor.

 

 

 

O defter kapandı

Döşemenin altından çıkanlar şaşırttı!

Son halini görenler inanamadı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir