Essential Phone 2 için önemli iddia

Android admin 126 Okundu
sponsorlu reklam

Essential Phone 2 için önemli iddia

Bir vakit önce iptal ediliyor iddialarıyla ortaya çıkan Essential Phone 2 hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Tekrar kısa bir zaman önce telefonda ekranda bir “delik” bulunacağı ve kameranın buraya konumlandırılacağına ilişkin bilgiler de gelmişti. Ama acilen ortaya çıkan belgeler, ters köşe yapar nitelikte.

İnceledik: Robot bankacı meslek başında!

Evet, WIPO (World Intellectual Property Office) patent belgelerine göre Essential Phone 2’nin ekranında herhangi bir delik, çentik, herhangi bir kamera girintisi bulunmuyor. Ön yüzde tek parçadan oluşan ekran bulunduran Essential Phone 2, kameraya tekrar herhangi bir pop-up şeklinde de yer vermiyor. Bilgilere tarafından Essential Phone 2’de kamera, ekrana entegre.

2019030612463911985.jpg Essential Phone 2 Patenti Ortaya Çıktı!

Bu acayip teşebbüs ortaya nasıl bir kullanım şekli çıkartır, şimdilik agnostik. Bunu ama telefon bu haliyle tanıtılırsa söyleyebileceğiz. Ama olur da Essential Phone 2, ekrana adamakıllı entegre “görünmez” bir kamerayla gelirse, kayda değer bir yeniliği de beraberinde getireceği kesin.

Essential Phone 2’nin berat örneğinde öteki uyarı çeken detay ise, parmak izi sensörünün telefonun arkasından bedenen konumlandığı. Yani telefonda herhangi bir ekrana entegre parmak izi sensörü bulunmayacak. Kesinlikle bunlar şimdilik sızıntı. Hakiki Essential Phone 2’yi bekleyip göreceğiz.

Önceki HaberGalaxy S10’u Tamir Etmesi Hiç Kolay Yok  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir