Excalibur G670 Piyasaya Çıktı

Donanım admin 210 Okundu
sponsorlu reklam

Excalibur G670 Piyasaya Çıktı

Oyun severlere son teknoloji ürünler ile performans ve aralıksız oyun keyfi vadeden Excalibur serisi ile Casper, 2019’da ürün yelpazesini genişletmeyi ve yatırımlarını arttırmayı hedefliyor.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki dilekçe izinleri

Bu hedefe yönelik birincil adım olan ve oyun severleri yenilmez yapan Excalibur G670, 8. tür Intel Core i7 8750H altı çekirdekli işlemcisi ile çok iyi bir oyun deneyimi vadediyor. 7. tür 7700HQ işlemcilerin tersine 12 tane iş parçacıklı yapısı ile 4.10 GHz’lik maksimum hıza ulaşabiliyor. Bu Nedenle bir önceki nesle kadar %30 daha devingen ve yüksek performans sunabiliyor.

Excalibur G670, Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4GB GDDR5 grafik kartı ile her oyunda hatasız ve sürekli performansı alabilirsiniz. Özenle tasarlanan başlıca kartı ve termal yapısı doğru ise bilhassa işlemci ve ekran kartının maksimum seviyede soğumasını sağlıyor. Bu özelliği ile saatlerce aralıksız oyun keyfi yaşatırken, en yüksek düzey kullanımda bile gürültüsüz olabiliyor.

RGB klavye ile oyunun sınırları genişliyor

2019020817465581385.jpg RGB klavye ile oyunun sınırları genişliyor

G670, RGB yakma ve binlerce ayrı rengiyle oyun severlerin klavyelerini diledikleri renklerle özelleştirebilmesine imkân tanıyor. Renklerin tonlarını değiştirmeye ve benzer anda farklı renkleri uygulamaya olasılık sağlayan RGB klavye bundan böyle sizin vazgeçilmeziniz olacak.

Oyun severler tek bir kareyi bile kaçırmayacak

15,6″ boyutundaki Excalibur G670 Full HD çözünürlüklü Anti Glare (Parlamaz) ekranı, mat yapısı doğru ekrana düşen bütün ışıkları emerek yansımaları engeller. Günün her saatinde benzer kalitede ve netlikte manzara vererek 1 saniyeliğine bile oyundan düşmenizi engeller. aynı zamanda, IPS özelliği ile hangi açıdan bakarsanız bakın 178 dereceye kadar aynı netliği yakalayabilirsiniz. Böylece yanınızdaki arkadaşlarınız da kendileri oynar gibi sizi izleyebilecek.

Yere düşen iğne sesini duymak muhtemel

2019020817472314285.jpg Yere düşen iğne sesini duymak mümkün

Oyuna tam bağımsızlık ayarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sahip olduğu Dolby® Digital Ses Sistemi bir uçtan bir uca; but adımlarını bile dinlemek olası. Daha Alçak kısmında yer alan ekstra subwoofer hoparlörü ile kaliteyi koruyarak sesi 78 dB’den 90 dB’ye çıkartabiliyor. En ufak aksiyonların seslerini bile hemen duyabilirsiniz.

Önceki HaberSpotify’dan İki Büyük Adım Birdenbire! Sonraki HaberMacOS Açığı Parolalarınızı Tehlikede Bırakabilir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir