Fallout 76 bedava olmayacak!

Oyun admin 126 Okundu
sponsorlu reklam

Fallout 76 bedava olmayacak!

Bethesda, söylentilerin tersine Fallout 76’nın yakın zamanda şüphesiz bir ücretsiz oyuna (free-to-play) dönüşmeyeceğini söyledi.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki başvuru izinleri

Bir Avustralyalı satıcıda kalan maddi oyun kopyalarını temel bölge bu tahmin en her tarafta itibaren güvenilmez temellere sahipti. Fallout 76 elbette sarsıntılı bir açılış yaşamış olsa da, hemen şimdi şart öyle fena değil.

Bir oyuncunun Twitter üzerinde yayınladığı “Eğer @Fallout 76 Free-to-Play olursa, paramı geri istiyorum. Düzgün bir şekilde. 500 Atom bu sefer karşılamayacaktır. Sıkı bir hayran olarak, surata atılan bu tokattan geri dönüş olmayacaktır” yayınına yanıt veren Bethesda, bu söylentilerin doğruluk payı olmadığını belirtti.

Fallout 76, geçtiğimiz Kasım ayında ilk yayımlandığı andan itibaren pek çok tartışmanın merkezinde yer almıştı ve çoğunlukla ılımlı çalışmalar yapılmış olsa da, o kadar çok birincil izlenim bu oyunun, serinin karakteristik özelliklerini taşımadığı yönündeydi.

Ayrıca oyun konut sahipliği yaptığı buglar, PC üstünde hack’lenmesinin kolay olması – Bethesda bu suçlamayı çabuk bir şekilde reddetti – ve iade poliçesi ile de eleştirilmişti.

Belki de bu yüzden insanların bu MMO hakkında çıkan söylentilere yaklaşımları biraz daha farklı oluyor.

Bununla beraber, eğer Twitter üzerindeki bu yoruma yapılan cevaplara bakılırsa, oyunu beğenmeyen öyle çok kişinin yanı sıra, orijinal yazıyı yazar da dahil olmak üzere oyunu beğenen o kadar fazla kişi bulunuyor: “Eğer FO4 online olması fikrini aklınızdan çıkartırsanız, bence mükemmel bir oyun.”

Önceki HaberAmazon yeni robot testine başladı Sonraki Haber2018 yılı Oscar adayı yapımlarda bolca sürpriz var

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir