Fortnite ayağınıza geliyor!

Donanım admin 210 Okundu
sponsorlu reklam

Fortnite ayağınıza geliyor!

Dijital misafir etme ve oyun dünyasını her yıl buluşturan GAMING İSTANBUL, 31 Ocak-3 Şubat 2019 tarihleri aralarında Avrasya Ziyafet ve Sanat Merkezi’nde, toplam 18 bin metrekare alanda dördüncü kez düzenlenecek.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki dilekçe izinleri

Türkiye’nin en büyük milletlerarası dijital ağırlama ve oyun fuarında, son yıllarda Türk oyuncuların en sevdiği oyunlardan birisi olan Fortnite’ın yapımcısı Epic Games de dev standıyla yer alacak.

200 milyondan fazla birey oynuyor

2019011818114213785.jpg 200 milyondan fazla kişi oynuyor

Dünyada 200 milyondan pozitif, Türkiye’de ise milyonlarca oyuncusu yer alan battle royale oyunu Fortnite‘ın standı, bugüne kadar Türkiye’de yapılan en büyük oyun etkinliklerinden birine sahne olacak.

Fortnite’ın GAMING İSTANBUL’daki standında oyunseverlerin yakından takip ettiği ünlü internet yayıncıları da yer alacak. Ziyaretçiler, aralarında Cimri Panda (Tuna Akşen), Videoyun (Batuhan Bozkan), Platen (Batuhan Büyükakkan), Unlostv’nin (Cantuğ Özsoy) de bulunduğu yayıncılarla tanışma, oyun oynama ve resim çektirme şansına sahip olacak.

Ünlü yayıncıların hayranlarının GAMING ISTANBUL‘da Fornite standına uğramaları ve sıraya girmeleri, sevdikleri yayıncılarla birlikte Fortnite oynamaları için tatmin edici olacak.

Kazananlara toplam 10 bin TL ödül dağıtacak

Kazananlara toplam 10 bin TL ödül dağıtacak

Oyun ve kurgu karakterlerin kostümlü ve makyajlı eşlerini yaratan cosplay fenomeni, oyun kültüründe önemli bir yere sahip. 2 Şubat Cumartesi günü saat 16:00’da Fortnite standında gerçekleşecek cosplay yarışmasının birincisi 5.000 TL, ikincisi 3.000 TL, üçüncüsü ise 2.000 TL ile ödüllendirilecek. Yarışmanın kazananlarını aralarında Ceyda Doğan Karaş ve Mete Özbey’in (Easter Gamers) de bulunduğu jüri belirleyecek.

GIST’e özel oyun içi hediye

GAMING İSTANBUL’da Fortnite standına gelenleri bunların dışında birçok armağan bekliyor. Ziyaretçilere dağıtılacak kartlar, üç bambaşka alanda (esas sahne, test ve resim çekim alanları) damgalanarak doldurulabilecek. Üç alanı da ziyaret edenler özel oyun içi Patlayan Llama Spreyi’ne bedava sahip olabilecekler.

Fortnite’ın ünlü dansları da ziyaretçilere hediye kazandıracak. Fortnite dans figürlerini sergileyen profesyonel dansçıların bulunduğu stantta, hemen olan yarışmalar düzenlenerek en iyilere GAMING İSTANBUL için özel hazırlanan Fortnite tişörtlerinden hediye edilecek.

Profesyonellere de hitap ediyor

GAMING İSTANBUL, stantların, alışveriş ve misafir etme alanlarının yanı sıra, iş dünyası için ayrılan B2B alanında konferanslar, stantlar ve toplantılarla oyun dünyasının profesyonel yüzüne de hitap ediyor. Fuar, marifetli alanlarda çalışmak isteyenler için kariyer ve kendini geliştirme fırsatları sunuyor.

31 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında dördüncüsü düzenlenecek olan GAMING İSTANBUL, Hepsiburada’nın ‘Destansı Sponsor’luğu ile gerçekleştirilirken, fuarda yer alacak şirketler aralarında Playstation, Epin – YesilyurtGame, Omen by HP, XDRIVE, 13 Aksesuar, Aral gibi şirketler de olacak.

Önceki HaberKıyamet Günü Kasası” İçin Yeni Planlar!  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir