From Software yönetmeninden oyuncuları heyecanlandıran açıklama

Haberler admin 214 Okundu
sponsorlu reklam

From Software yönetmeninden oyuncuları heyecanlandıran açıklama

Souls serisi sayesinde video oyun dünyasında büyük bir tesir bırakan From Software ekibi, daha ardından PS4’e özel geliştirdikleri Bloodborne ile büyük bir oyuncu kesimini etrafında toplamayı başardı. Oyunlarında ortaya koydukları dövüş sisteminin yanında sanat tasarımıyla da büyük övgüler toplayan geliştirici ekibin yönetmenlerinden olan Hidetaka Miyazaki, tanıdık olmayan basın ile yaptığı röportajda oyuncuları heyecanlandıracak yeni açıklamalarda bulundu.

From Software’dan iki yeni oyun gelecek

Miyazaki gelecek projelerden bahsederken, oyuncuların kendilerine biraz daha vakit vermesini istedi. Gelecek dönemlerde yeni oyunlarını göstereceklerini söyleyen yönetmen, üzerinde çalıştıkları projelerin tam da oyuncuların istediği gibi olacağının altını çizdi. Oyuncular şu anda From Software’dan yeni bir Bloodborne veya yeni bir Dark Souls oyunu bekliyor. Öteki bir yana son olarak PS4’e özel olan Deracine’i de geliştiren geliştirici ekip, bu oyunuyla da oyuncuların beğenisini kazanmıştı. 

Tüm bunların yanına Miyazaki, yeni oyunlarının karanlık temaya sahip harika öğeler içereceğinden bahsetti. Muhtemelen kendilerinden yeni bir devam oyunu göreceğiz. Şayet de yeni Bloodborne oyunu, PS4 dahil bütün platformlar için geliştiriliyordur.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir