Galaxy Fold için yeni bir video yayınlandı

Haberler admin 184 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy Fold için yeni bir video yayınlandı

Samsung’un MWC 19 etkinliğinde tanıttığı katlanabilir telefonu Galaxy Fold, maalesef ama kimseye dokundurtulmamıştı. Acaba hala bütün anlamı ile yapı süreci tamamlanmadı mı? kanısını insanda uyandıran bu hamlenin ardından, Samsung yeni telefonunu pazarlamak için reklamlar yayınlamaya başladı.

Güney Koreli işyeri, lansman esnasında Galaxy Fold‘un benzer anda 3 uygulamayı açabildiğinin altını daima çizmişti. Bu reklamda da yeniden telefonun 3 uygulamayı açtığından her zaman bahsediliyor. Keza doğal olarak reklamda telefonun katlanabilir yapısına da değiniliyor.

Animasyonlar ile hazırlanan bu reklam, telefonu görmemizden bizleri mahrum bırakıyor. 1.980 dolara satışa sunulacak olan telefonun, 2019 yılı içerisinde Türkiye’ye de geleceğini belirtelim. Artık TL cinsinden fiyatı ne olur kestirmek güç.

Samsung’un katlanabilir telefonu 7.3 inç büyüklüğünde AMOLED panelli sonsuz ekran ile geliyor. 7.3 inçlik ekranın çözünürlüğü QXGA+ ve 4.2:3 oranındayken kapak ekranı 4.6 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlükte ve 21:9 oranında.

Yeni nesil 7nm imal süreci ile üretilen sekiz çekirdekli yonga seti ve 12 GB RAM ile gelen telefonda sofistike çift batarya sistemi yer alıyor. 4,380 mAh kapasiteli bu pil sistemi sayesinde oldukça uzun tatbik süreleri kullanıcılara sunuluyor.

Kullanım açısından o kadar konforlu olmayacak olan ve 2-3 yıla tarih olacağını düşündüğüm katlanabilir ekran teknolojisi hemen şimdi yolun çok başında. Özellikle dış kaplamada plastiğin kullanılması premium hissiyatı tamamen öldürecektir. Son olarak esas ekranın fazla ufak ve amorf görünmesinin pek güzel olmadığını belirteyim.

O defter kapandı

UEFA resmi olarak açıkladı: Beşiktaş…

Döşemenin altından çıkanlar şaşırttı!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir