Galaxy Note10 4 ana kamerayla gelebilir

Haberler admin 177 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy Note10 4 ana kamerayla gelebilir

Hatırlanacağı üzere Samsung’un 2019’daki ilk amiral gemisi modeli olan S10’u kısa vakit önce teknoloji tutkunlarının beğenisine sunmuştu. S10’un raflardaki yerini almasının arkasında gözler Güney Koreli teknoloji devinin bir sonraki modeline yani Note10’a çevrildi. Eğer büyük bir aksaklık olmazsa Samsung’un Galaxy Note10’u önümüzdeki IFA’da tanıtabileceği söyleniyor.

Hemen Şimdi Note10’un tanıtılmasına uzun bir zaman var. Lakin çoktan telefona dair birincil bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Sammobile tarafından ortaya atılan bir sözde Samsung’un yeni amiral gemisi modeli 4 belli başlı kameraya sahip olacak.

Bilindiği üzere Galaxy S10 ve S10+ modellerinde 3’lü belli başlı kamera modülleri yer alıyordu. Sadece 5G’li özel versiyonda 4’lü belli başlı kamera modülü mevcuttu. Genel kanı Samsung’un bu modülü olduğu haliyle alıp Galaxy Note10’a koyacağı yönünde. Lakin gerçi kesinleşmiş bir koşul değil.

öte yandan Note10’da kameraya sahip bir S-Pen’in bulunacağına dair söylentiler de tazeliğini koruyor. Zaten Note modelleri S-Pen desteği tamamen S modellerinden ayrılıyor diyebiliriz. Bilhassa de S serisinin plus segmentindeki modeliyle, Note modellerinin pek bir farkı bulunmuyor.

sırası gelmişken dip not olarak belirtelim. Samsung Note10 modelini de çift versiyonda satışa sunacak. Bir Takım bölgelerde 4G’li versiyon, bir takım bölgelerde ise 5G’li versiyon raflardaki yerini alacak.

 

 

Son halini görenler inanamadı

Döşemenin altından çıkanlar şaşırttı!

UEFA resmi olarak açıkladı: Beşiktaş…

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir