Galaxy S10 1 TB depolama alanı için yeşil ışık yaktı!

Haberler admin 120 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy S10 1 TB depolama alanı için yeşil ışık yaktı!

Samsung’un yeni amiral gemisi için geri sayım başladı. 20 Şubat’ta düzenlenecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy S10 hakkında bilgiler de yavaştan gelmeye başladı. Söylenen tarafından; Samsung; Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10 E (Lite) modelleri ile karşımıza çıkacak. Bugün iste telefonun depolama birimi hakkında sızıntılar geldi.

Samsung’un bellek pazarlamasından sorumlu başkan yardımcısı Cheol Choi, 1 TB kapasiteli eUFS çözümünü telefonlara getireceğini açıkladı. Bu açıklama ile 1 TB depolama biriminin Galaxy S10 ile telefonlara geleceğinin sinyalleri verilmiş oldu.

Samsung’un 512 GB depolama bölüm ile aynı boyutta olacak olan 1 TB eUFS çözümünün saniyede 1.000 MB’a dek okuma hızı vadediyor. Bu hız standart bir microSD karta tarafından 10 kat daha pozitif olması ile uyarı çekiyor.

Eğer Güney Koreli firma Galaxy S10’a 1 TB depolama alanını ekleyebilirse, ilk 1 TB’lık telefon üretme unvanını eline geçirecek. Samsung, geçtiğimiz yıl Galaxy Note 9 ile 1 TB depolama alanı vadetmişti. Ancak bu söylem 512 GB dahili + 512 GB microSD kart ile gerçekleştirilmişti. Bakalım Galaxy S10 doğrudan doğruya 1 TB ile gelecek mi?

El ele alışverişe çıktılar

16 maçta 293 gol attı!

Ilk soruda elendi

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir