Galaxy S10 5G fark yaratacak

Haberler admin 179 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy S10 5G fark yaratacak

Samsung, Galaxy S10, Galaxy S10+ ve Galaxy S10e modellerinin yanında diğer taraftan işyeri tarihinin ilk 5G telefonunu da tanıttı. Sürpriz olarak tanıtılan Galaxy S10 5G modeli, Galaxy S10+ ile benzer özelliklere sahip olması ile uyarı çekiyor.

Galaxy S10’un 5G sürümünde 6.7 inç büyüklüğünde 2K çözünürlüğünde AMOLED ekran yer alıyor. Ekrana gömülü parmak izi okuyucusu ile gelen telefonda; önde iki arkadaki tarafta ise üçlü kamera kurulumu yer alıyor.

Gücünü bölgelere kadar farklılık belirten Snapdragon 855 veya Exynos 9820 yonga setinden bölge telefonda 8 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanı yer alıyor. Fakat Samsung bu modelde akıl arttırımı imkanı sunan microSD kart yuvasına yer vermiyor.

Telefonun arka bölümünde 12 Megapiksel belli başlı + 12 Megapiksel telefoto + 16 Megapiksel ultra geniş açılı kamera yer alıyor. Arka ve ön kamera 4K çözünürlüğünde HDR10+ video çekim desteği ile rakiplerine taş çıkarıyor. Ön bölümde ise 10 Megapiksel çözünürlüğünde asıl ve derinlik sensor 3D ToF kamera sensörü yer alıyor.
25W çabuk çok miktar destekli gelen Galaxy S10’un 5G modeli 4.500 mAh kapasiteli bataryadan besleniyor. Şimdilik sadece Verizon operatörüne özel satılacak olan telefonun ülkemize bu yıl içerisinde geleceğini düşünmüyoruz.

Yeni imajı şaşırttı

NASA kararını açıkladı

İşte Alan gerçeği

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir