Galaxy S10, “Edge” olabilir

Cep Telefonları admin 125 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy S10,

Samsung, Galaxy S7 Edge’den bu yandan “Edge” ismini telefonlarında kullanmıyor. Ama 2019’un amiral gemisi Galaxy S10, Edge’i geri getirebilir.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

Telefon kılıfı satıcısı MobileFun’a tarafından Galaxy S10, karşımıza bu isimle yok Galaxy S10 Edge olarak çıkabilir. Böyle bir isimlendirme, telefonun kavisli olmayan Galaxy S10 Lite ile arasındaki farkın daha iyi anlaşılmasını sağlayabilir. Oysa “Edge” iddiasını birincil kere duyuyoruz ve şimdilik bu dedikoduya özenle yaklaşmakta yarar var.

MobileFun, telefon için üretilen resmi kılıfların siyah, yeşil, beyaz, mavi,  pembe, sarı, kırmızı, gri ve lacivert renklerde olacağını da söyledi. Bu renkler Galaxy S10’un renkleriyle ilgili olabilir ancak telefonun bu renk seçeneklerinin tamamını birdenbire sunması zorlama görünüyor.

Son olarak Galaxy S10’un kutusundan bir ekran filmiyle çıkabileceği belirtiliyor. Ancak “Edge” isminde olduğu gibi, bu bilgilere de dikkatle yaklaşmakta fayda olacağını düşünüyoruz.

Önceki HaberIntel, Qualcomm’u Rekabeti Yaralamakla Suçladı Sonraki HaberResident Evil filmleri engebeli bir dönemece girdi!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir