Galaxy S10 için ekran koruyucusu almayın! Peki, neden?

Haberler admin 334 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy S10 için ekran koruyucusu almayın! Peki, neden?

Samsung, bugün garip bir bildiri ile karşımıza çıktı. Işyeri; Galaxy S10, Galaxy S10+ ve Galaxy S10e için ekran koruyucu satın almamanızı önerdi. Peki, Samsung neden böyle bir tanımlama yaptı? Yoksa 3. parti ekran koruyucular parmak izinin okunmasını engelliyor mu?

Samsung, uzun bir süredir beklenen harikulade bir hareket ile karşımıza çıktı. Çoğumuz yeni telefon aldığımızda ilk meslek ekran koruyucusu ikinci iş olarak da kılıf satın alıyoruz. Samsung, Galaxy S10 modellerinin kutusundan ekran koruyucusu takılı bir şekilde çıkacağını açıkladı.

Bildiğiniz gibi Galaxy S10 modellerinde ekrana gömülü parmak izi okuyucusu yer alıyor. 3. parti ucuz ekran koruyucular bu parmak izi sensörünün çalışmasını ara sıra etkileyebiliyor. Ekran koruyucusuna 90 gün garanti veren Samsung, bu süre zarfı sonrasında ekran koruyucusu çizilenlerin nasıl bir yol izleyeceğini belirtmiyor.

Ama muhtemelen Samsung, Spigen, Speck ve Belkin gibi lisanslı olarak aksesuar üreten firmalar ile çoktan anlaşmıştır. Galaxy S10’unuza ekran koruyucusu alacaksınız bu tip kaliteli firmalardan satın almanızda yarar var.

Faturalar yüzde 12 düşüyor

UEFA resmi olarak açıkladı: Beşiktaş…

Döşemenin altından çıkanlar şaşırttı!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir