“Galaxy S10 Lite” hiç olmayabilir!

Cep Telefonları admin 206 Okundu
sponsorlu reklam

Samsung’un önümüzdeki günlerde üç Galaxy amiral gemisi tanıtacağı bir süredir konuşuluyor. Yeni bir dedikodu, üç öbür modelin varlığıyla ilgili bir şey söylemese de, ad konusunda işlerin ayrı olabileceğini iddia etti.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki tatbik izinleri

GSM Arena’yla konuşan, bir Samsung yetkilisinden veri aldığını ileri süren bir kaynağa kadar en küçük Galaxy S10’un adı Galaxy S10’dan ibaret olacak. Kaynak, en minik modelin 5,8 inç ekranla ve çift kamerayla geleceğini tekrarlarken orta modelin 6,1 inç ekranla ve üç arkadaki kamerayla geleceğini söylüyor. Bu iki modelin aynı isimle gelecek olması, şaşırtıcı görünüyor.

Kaynağa göre Galaxy S10 Plus da üç arkadaki kamera, bir yerine iki ön kamera ve 6,4 inç ekranla gelecek. Kaynak, Galaxy S10 Plus’ın kısıtlı üretilecek bir sürümünün 12GB RAM ve 1TB depolama alanı sunacağını ileri sürüyor.

Söylenenler kulağa mantıklı gelse de, bilhassa Galaxy S10 Lite’ın adıyla ilgili bir miktar şüpheyi elden bırakmamakta fayda var. Galaxy S10 Lite’ın Galaxy S10 diye çıkması, şaşırtıcı olabilir.

Önceki HaberADATA, XPG EMIX H20’i Duyurdu! Sonraki HaberApple, Yarışmasının Kazananlarına Ödeme Yapacak

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir