Galaxy S10 Lite yerine Galaxy S10e geliyor

Haberler admin 354 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy S10 Lite yerine Galaxy S10e geliyor

Teknoloji dünyasını az çok yakından peşine düşüp takip edenlerin de bildiği üzere Samsung 20 Şubat’ta özel bir etkinlik düzenleyecek. Düzenlenecek olan bu etkinlikte S serisinin yeni modelleri tanıtılacak.

Samsung 20 Şubat’taki Unpacked etkinliğinde 3 yeni S modeli ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıkacak. Şimdiye değin bu modellerin Galaxy S10, S10+ ve S10 Lite olacağı söyleniyordu. Fakat Güney Koreli şirket en ucuz fiyata sahip olan Lite modelini öbür bir şekilde isimlendirme kararı aldı.

Samsung’un Fransa’da hizmet veren devlete ait sitesinde yayınlanarak kesinleşen bilgiye göre, en ucuz S10 modeli Galaxy S10e olarak isimlendirilecek.
Güney Koreli şirketin Lite yerine niçin Galaxy S10e ismini seçim ettiği şimdilik bilinmiyor. Lakin S10e’nin de öteki iki S10 modelinden altında kalır bir yanının olmadığını belirtelim.

En ucuz S10 modeli olan S10e de diğer iki model gibi Snapdragon 855 yonga setinden şiddet alacak. Tasarım anlamında da ailedeki öteki modellerden farkı olmayan S10e’nin kamera tarafında birazcık daha geride kalacağı varsayım ediliyor. Malum S10 ve S10+’da 3 ana kamera yer alacak. S10e’de ise 2 ana kameranın bulunacağı belirtiliyor. Ayrıca S10+ modelinde çift ön kameranın bulunduğunu da hatırlatalım.

Yeni Galaxy modelleri hakkındaki bütün detayları 20 Şubat’ta öğrenmiş olacağız.

Efsane dönüyor

Galatasaray’da ayrılık zamanı

O ilde de görüldü

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir