Galaxy S10 modelleri aynı karede!

Haberler admin 211 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy S10 modelleri aynı karede!

Sızdırılan bilgiler ve raporlar doğrultusunda konuşacak olursak, Güney Koreli teknoloji devinin Galaxy S10 Lite, S10 ve S10+ modellerini tanıtacağını söyleyebiliriz. Nitekim geçtiğimiz gün sızdırılan bir görsel de bu söylentileri doğrular nitelikte.

Sızıntı dünyasının güvenilir isimlerinden biri olan Evan Blass geçtiğimiz gün Galaxy S10, S10 Lite ve S10+ modellerinin bir arada göründüğü bir paylaşımda bulundu. Dilerseniz bahse konu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

Evan Blass’ın paylaştığı görselde de görüldüğü üzere, S10 Lite çift başlıca kamera ile gelirken, S10 ve S10+’da 3 ana kamera bulunuyor.
Son dönemde meydana çıkan bir takım söylentilerde S10+’da 4 esas kameranın kullanılacağına dair iddialar mevcuttu. Fakat Blass tarafından paylaşılan görselde S10+’ın da 3 esas kamera kullanacağını görüyoruz.

5.8 inç, 6.1 inç ve 6.4 inçlik ekran boyutuna sahip yeni S serisi modeller önümüzdeki ay kesinlik kazanmış olacak. Ekran altı parmak izi okuyucusu ile gelecek olan modellerin hangi fiyat aralığında yer alacakları ise henüz netleşmiş yok. Bu bilgiler için 20 Şubat’ı beklememiz gerekecek.

Fransa’dan onun için geldiler

Kamerayı çevirdi ve dehşete düştü

Alışverişe böyle çıktı!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir