Galaxy S10 ne kadar sağlam? İşte yanıtı!

Haberler admin 191 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy S10 ne kadar sağlam? İşte yanıtı!

Hatırlanacağı üzere Güney Koreli teknoloji devi yeni S serisi modellerini geçtiğimiz günlerde tanıtmıştı. Peki Samsung’un kısa vakit önce satışa sunduğu Galaxy S10 ne değin dirençli?

Samsung 20 Şubat’ta gerçekleştirdiği etkinlikte S serisinin yeni modellerini tanıtmıştı. Güney Koreli şirketin gerçekleştirdiği faaliyet sonrası raflardaki yerini alan S modelleri genel anlamda kullanıcıların beklentilerini karşılamayı başardı.

Malum, Galaxy S10 ülkemizde 6499TL’lik fiyatı ile raflardaki yerini aldı. Dolayısıyla ahali bu kadar para verdikleri bir telefonun ne derece dirençli olduğunu merak ediyorlar.

Bilindiği üzere kablosuz sıkıntı teknolojisini destekleyen modellerin arkadaki yüzü de cam ile çizgili. Nu sebepten ötürü telefonu nasıl düşürürseniz düşürün, büyük bir zarara uğramanız içten bile yok. Çünkü telefonun arka tarafında yer alan camın metamorfoz maliyeti de hayli yüksek. Doğal olarak alacağınız telefonun ne derece sağlam olduğu bütçeniz için de önem talep ediyor.

Genel itibariyle telefonlar üzerinde yaptığı dayanıklılık testleriyle bilinen JerryRigEverything’in son konuğu S10 oldu. S10 modeline de öteki telefonlara yapılan çizilme, bükme ve düşme testleri uygulandı.

 

Son halini görenler inanamadı

UEFA resmi olarak açıkladı: Beşiktaş…

Döşemenin altından çıkanlar şaşırttı!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir