Galaxy S10 yalnız gelmeyecek!

Android admin 200 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy S10 yalnız gelmeyecek!

Samsung’un Galaxy Unpacked 2019 etkinliğini 20 Şubat’ta düzenleyeceğini duyurmasının ardından Samsung Galaxy S amiral gemisi serisinin yeni üyeleri olacak Galaxy S10 ailesi için nefesler tutulmuştu. Ancak Paris’te ortaya meydana çıkan bir billboard reklamı, Samsung’un yeni amiral gemisinin tanıtımda sahneyi çok daha büyük bir ilgi odağı ile paylaşacağını ortaya çıkardı.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki tatbik izinleri 20190115142104902113.jpg Samsung Galaxy F'in Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Paris’in meşhur Place de la Concorde meydanındaki billboard reklamı, Samsung’un ilgiyle beklenen katlanabilir telefon modelini de benzer Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacağını ortaya çıkardı.

Samsung logosunun aşağıda bulunan ve Güney Kore’nin kullandığı Hangeul alfabesi ile yazılanların anlamları, sırasıyla “Gelecek katlanarak açılıyor” ve “Şubat’ın yirminci günü” biçiminde.

Samsung’un bu mükemmel ve epeyce açık mesajı, Samsung’un katlanabilir cihazının Samsung Galaxy S10 ile birlikte tanıtılacağı dedikodularını da resmi olarak doğrulamış durumda. Samsung Galaxy X veya Samsung Galaxy F ismi ile de duyduğumuz katanabilir zeki telefon modeli, Samsung Galaxy S10 Lite, Galaxy S10 ve Galaxy S10+ modellerinin yanı sıra Galaxy Unpacked etkinliği dahilinde tanıtılacak. Tanıtım, 2019 Mobil Dünya Kongresi (MWC) etkinliğinden bir hafta önce düzenlenecek.

Tüm bu net bilgilerin ışığında hala demin meçhul çoğu detaylar bulunuyor ve bütün bu ayrıntı, Samsung’un etkinliğinde açığa kavuşacak. Samsung, etkinliği internet sayfası üzerinden de canlı olarak yayınlayacak. Etkinlik, 20 Şubat 2019 tarihinde Türkiye saati ile 16.00’da yapılacak. Samsung’un elindeki bütün kozları oynayacağı bu tanıtımı TEKNOLOJIKBAKIS Online üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz.

Önceki HaberSteam, 2018’i değerlendirirken 2019’u duyurdu Sonraki HaberRocket League’e platformlar arası yardım

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir