Galaxy S10X yüksek bir fiyata sahip olacak

Haberler admin 132 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy S10X yüksek bir fiyata sahip olacak

Samsung, 20 Şubat 2019 tarihinde düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy S10 ailesi ile karşımıza çıkacak. Samsung’un, Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modellerinin yanına Galaxy S10X modelini de tanıtacağı söyleniyor. S10X modelinin özellikleri ile firmanın en yokuş modeli olacağı varsayım ediliyor.

Galaxy S10X özellikleri nasıl olacak?

Samsung’un gözdesi olacak olan S10X, 10 GB RAM ya da 12 GB RAM ile gelecek. 5G destekli olacak olan bu model firmanın Exynos 5100 5G modemi ile gelecek. 1.500 dolar seviyesinde olması beklenen bu model başlangıçta Güney Kore’de satışa sunulacak.

Özellikleri açısından Galaxy S10’dan RAM ve modem konusunda ayrışacak olan S10X’in herkese hitap etmeyeceği kesin.

Güney Koreli firmanın bu modelde özel bir işlemci de kullanacağı söyleniyor. Bu işlemci haliyle Galaxy S10 modellerindekinden daha performanslı olacak. Performans tutkunlarına hitap edecek olan S10X, muhtemelen piyasanın en süratli Android telefonu olacak.

Aldığımız duyumlara göre; MWC 19 etkinliğinde Huawei bomba gibi bir model ile karşımıza çıkacak. Samsung’un bu yüzden öbür bir etkinlikte Galaxy S10 modellerini sergileyeceği ve Huawei’ye rakip elde etmek için de S10X modelini tanıtacağı söyleniyor. Bakalım 2019 yılı amiral gemisi modelleri arasındaki savaşta şampiyon kim olacak?

Böylesi başta oldu

Verdiği poz durum oldu

Mesut Özil’i gönderiyorlar

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir