Galaxy Sport 20 Şubat’ta tanıtılabilir

Haberler admin 158 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy Sport 20 Şubat’ta tanıtılabilir

Teknoloji sektörünün zirvedeki isimlerinden biri olan Samsung, pek çok kategoride, onlarca hatta yüzlerce ürün geliştiriyor. Nitekim bu kategorilerden birisi de akıllı saatler. Güney Koreli teknoloji devi akıllı saat sektörünün de öncü isimlerinden biri. Uzun yıllar Gear serisi ile kullanıcıların karşısına çıkan Samsung, geçtiğimiz sene Galaxy Watch’ı tanıtmıştı. Şık tasarımı ve özellikleriyle uyarı çeken saat kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmıştı.

Şimdi ise Samsung’un keza daha ucuz, keza de daha sportif yapıya sahip yeni bir model üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Gear Sport serisinin devamı özelliğinde olması beklenen model Galaxy Sport ismiyle satışa sunulacak.

Samsung’un Galaxy Sport’u bu ay içerisinde düzenleyeceği özel unpacked etkinliğinde tanıtması bekleniyor. Bir diğer ihtimal ise Güney Koreli şirketin yeni saatini Mobil Dünya Kongresi 2019’da tanıtması. Kuşkusuz bu azıcık daha düşük bir ihitmal diyebiliriz.

Şimdilik Samsung’un yeni zeki saat modeli ile ilgili fazla pozitif ayrıntısıyla uğraşma yok. Genel kanı Galaxy Sport’un, Galaxy Watch’a oranla daha ucuz olacağı yönünde. Zaten saatin sızdırılan görselinde de yalnızca ve şık bir tasarım dikkatlerden kaçmıyor. Doğal olarak bu sadelik fiyat etiketine de yansıyacaktır. bu arada dip anekdot olarak belirtelim. Galaxy Watch ülkemizde 1700 TL civarı fiyatlardan satılmakta.

YouTube’da nasıl para kazanılır?

Meşhur futbolcunun kardeşi olduğu ortaya çıktı

Nadir rastlanılan doğa olayı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir