Garanti Bankası’nın Bol Bol Kampanya Yapıp Ödüller Dağıttığı Mobil Uygulama: BonusFlaş

Mobil Uygulamalar admin 266 Okundu
sponsorlu reklam

Garanti Bankası’nın Bol Bol Kampanya Yapıp Ödüller Dağıttığı Mobil Uygulama: BonusFlaş

Türkiye’nin en köklü bankalarından Garanti, dijital çağa düzen sağlarken müşterilerinin memnuniyetini de unutmuyor. BonusFlaş 3 yıldır takriben 6 milyon kullanıcısı kadar sevilerek kullanılmasıyla kredi kartı deneyiminin ötesine geçmeyi başaran uygulamalardan. Peki BonusFlaş uygulaması, neler sunuyor? Gelin her zaman birlikte yakından bakalım.

Mobil bankacılık, gelecekte çok daha fazla insanın başvuracağı, en yaygın parasal araçlardan birisi olacak. Bu konuda bankaların başlattığı ve yürüttüğü çeşitli çalışmalar, ülkemizde de milyonlarca kullanıcıya dokunuyor. Garanti Bankası’nın tüm kartlarına karşın hizmetler sunduğu BonusFlaş, standart hizmetlerin ötesinde bir anlayışa sahip. Keza teknolojik açıdan da kullanıcıya farklı seçenekler sunmak için aralıksız yenileniyor.

Garanti Bankası kartlarıyla BonusFlaş’a antre yerine getirmek olası. Keza istediğiniz kampanyalara kolaylıkla katılabiliyor, hem de katıldığınız kampanyaları tatbik içerisindeki kampanya peşine düşüp takip ekranından durmadan görüntüleyebiliyorsunuz. Bu da kullanıcıların genelde akıllarına takılan “Kampanyaya katılabildim mi?, Ödülüm ne vakit gelecek?, Ödülümü ne süre kullanabilirim?” gibi soruları ortadan kaldırıyor.

BonusFlaş’ta yüzlerce kampanya kesintisiz yenileniyor, her sektörden dilediğiniz kampanyayı görüntüleyebiliyorsunuz. Peki bu kampanyalara nasıl katılabilirsiniz? Kullanım içerisinde herhangi bir kampanya gördüğünüzde, giriş yaptıktan daha sonra sadece “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız tatmin edici. Katıldığınız kampanyaları görüntülemek için de başlıca sayfada yer alan “Kampanya Takip” butonuna dokunabilirsiniz.

Kullanım içerisindeki kampanyaların büyük bir kısmı, sadece BonuşFlaş’a özel olduğu için başka bir gerçekte benzerlerini göremiyorsunuz. Hem  sadece size özel daha cazip kampanyalardan da aracısız haberiniz oluyor.

Dilekçe içerisinde, her çarşamba günü yayınlanan Flaş Çarşamba kampanyaları ise en popüler olanlarından. Bu yüzden çarşamba günleri BonuşFlaş’a girip kampanya listesine göz atmayı unutmayın.

BonusFlaş kart ve kampanyalarını kullanıcılarına sunmanın yanına teknolojik özellikleri de içinde barındırıyor. Birkaçı ise aşağı:

Göz Tanınma ile Antre:  Göz Tanınma teknolojisi ile uygulamaya antre yaparken parola faydalanma zorunluluğu ortadan kalkıyor. Bunun için başvuru formu içerisinde “Daha Fazlası” ve Ayarlar menüsünden açıklama işlemini yapmanız yeterli. Mobil Ödeme: Eğer Android 4.4 ve üstünde işletim sistemine sahip, NFC sensörlü bir akıllı telefonunuz varsa, BonuşFlaş sayesinde  kartınızı cebinizden çıkarmanıza lüzum kalmıyor. Temassız ödeme kabul edilen bütün POS cihazlarında, zeki telefonunuzu yaklaştırarak işlem yapabilirsiniz. En hoş yanı ise 90 TL ve altındaki alışverişlerinizde kart şifrenize lüzum kalmıyor. BP Araçta Ödeme: Uzlaşma sağlanan BP yakacak istasyonlarında, aracınızdan inmeye gerek kalmadan BonusFlaş’la kredi kartınızdan ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için görevliye “Ödemeyi BonuşFlaş’tan gerçekleştirmek istiyorum” demeniz yeterli.  BonusFlaş konum servislerinden bulunduğunuz istasyonu getiriyor, sizin yapmanız gereken tek şey pompa numarası ve edinmek istediğiniz akaryakıt tutarını BonusFlaş’a girmek oluyor.

BonusFlaş ile internetten alışverişin en kolay yolu: GarantiPay

Yaklaşık 1700 alışveriş sitesi ve mobil uygulamalarda geçerli olan GarantiPay, bütün Garanti kartlarıyla ahenkli. GarantiPay’i göstermek için BonusFlaş uygulamasını açıp, ödeme seçeneklerinden GarantiPay seçiliyor, bu aşamada Bonus kullanabiliyor ve taksit sayısı belirlenebiliyor.

GarantiPay’in en hoş tarafı ise kart bilginizi bir defa bile vermenize lüzum yok. BonusFlaş’a antre yaptığınız anda Garanti kartlarınız sizin için hazırlanmış eklenmiş oluyor.

BonusFlaş uygulaması ile diğer neler yapabilirsiniz?

Kullanılabilir sınır tespit, limit arttırım başvurusunda bulunma Tüm kartları internet alışverişine açma veya kapama fonksiyonu Harcamalar, ekstreler ve ödemelerin kontrolü Fatura ödeme 3D Secure özelliğini SMS ile gelen şifreyle değil, başvuru formu üzerinden faydalanma İnternet alışverişlerine özel Sanal Kart oluşturma ve teftiş etme

BonusFlaş’ı indirmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz:

BonusFlaşİNDİR BonusFlaş – Kart / KampanyalarİNDİR

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir