GeForce RTX’li Monster’lar geldi!

Donanım admin 137 Okundu
sponsorlu reklam

GeForce RTX'li Monster'lar geldi!

Türkiye’deki oyunculara masaüstü oyun bilgisayarı performansını dizüstü bilgisayar kasasında sunan yerli marka Monster Notebook, en yeni teknolojileri ülkemizdeki oyun tutkunlarına sunmadaki öncülüğünü sürdürüyor. Dünyanın en gelişmiş grafik kartları olan NVIDIA® GeForce® RTX 2060, RTX 2070 ve RTX 2080 Monster gaming laptop serilerinde yer aldı.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki dilekçe izinleri

RTX’in Gücü Monster Oyun Bilgisayarlarında

2019013000330992485.jpg RTX'in Gücü Monster Oyun Bilgisayarlarında

Tekrar Tekrar Türkiye’deki kullanıcılara dünyadaki en yeni teknolojileri sunmayı hedefleyen Monster Notebook, GTX 10 serisi kartlarda olduğu gibi GTX 20 serisi ekran kartlarına sahip oyun bilgisayarlarını ülkemizdeki kullanıcılara ilk sunan markalardan biri oldu.

Kullanıcılar GTX 2060, GTX 2070 ve GTX 2080 grafik kartlı Monster oyun bilgisayarlarını bugünden itibaren monsternotebook.com.tr/oyun-bilgisayarlari adresinden ve mağazalarından satın alabilecekler. NVIDIA GeForce RTX serisi grafik kartlı Monster oyun bilgisayarı sahipleri bu kartın kullandığı yeni ışıklandırma ve gölge, suni akıl yardımıyla grafik işleme, reel zamanlı ışın izleme gibi teknolojiler bir uçtan bir uca cazibeli grafiklere sahip oyunların tadını çıkarabilecekler.

Daha Hafif ve Fazla Daha Güçlü Bir Gaming Laptop

2019013000331947185.jpg Daha Hafif ve Çok Daha Güçlü Bir Gaming Laptop

Önceki modelleriyle masaüstü oyuncu bilgisayarı performansını dizüstüne içeren Monster Notebook, süre içinde azar azar incelen ve hafifleyen modellerle oyuncuların karşısına çıktı. Marka son olarak 15 inçlik laptop kasası içerisinde 17 inçlik ekrana sahip modellerini kullanıcılara sunmuştu. GeForce RTX serisi ekran kartlarının üreticileresağlanmasıyla birlikteyse yeni modellerinde RTX grafik kartlarını kullanmaya başlayan marka, böylelikle kullanıcılara taşınabilir bir oyun bilgisayarı içinde çok yüksek performans sunabiliyor.

NVIDIA RTX 20 serisi ekran kartlarıyla gücüne baskı katan Monster gaming laptop modelleri yalnızca oyunlarda yok video düzenleme, 3 boyutlu canlandırma, grafik tasarım veya mimarî çizimler gibi yüksek grafik işleme gücü gerektiren görevlerde de kullanıcılarına üst düzey performans sağlıyor.

RTX 2060, RTX 2070 ve RTX 2080 grafik kartlı en yeni Monster gaming laptop modelleribugün itibariyle markanın monsternotebook.com.tr adresindeki çevrimiçi mağazasının yanı sıra İstanbul, İzmir, Ankara ve Kıbrıs’taki mağazaları ve Dubai’deki satış noktasında kullanıcıları bekliyor.

Önceki HaberYarıyıl Tatilinde Dell ile Neşe Saçan Oyun Deneyimi Sonraki HaberGalaxy S9, Nihayet ABD’de de Güncelleniyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir