Genesis Alpha One çıkış fragmanı yayınlandı

Haberler admin 163 Okundu
sponsorlu reklam

Genesis Alpha One çıkış fragmanı yayınlandı

Bağımsız geliştirici Radiaton Blue‘nun geliştirdiği birinci şahıs bakış açısına sahip nişancı oyunu Genesis Alpha One için çıkış fragmanı yayınlandı. Xbox One, Playstation 4 ve PC için geliştirilen oyun satışa sunuldu. Bilim kurgu ve hayatta kalma ile birlikte o kadar fazla farklı oynanış mekaniği barındıran Genesisi Alpha One için yayınlanan çıkış fragmanına aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz.

Genesisi Alpha One çıkış fragmanı

Genesisi Alpha One, keşif yapma, hayatta kalma mekanikleri ile dikkat çekiyor. Roguelike tarzında de oynanış dinamiklerini barındıran Genesis Alpha One, Epic Games Store’da 109 TL fiyat etiketi ile satışa sunulurken,  Steam‘e ise Temmuz 2020’de gelecek. Genesis Alpha One incelememize aşağıdaki bağlantı üzerinden göz atabilirsiniz.

Genesis Alpha One tahlil

“Savaşın, yozlaşmış rejimlerin ve aşırı kirliliğin yıkımına uğramış yakın gelecekte önde gelen şirketler Genesis programını oluşturarak insanlığı kurtarmak için son bir çaba gösteriyorlar. Genesis yıldız gemisinin Kaptanı olarak keşfedilmemiş uzay boşluğuna dürüst nihai görevine çık. Uzay gemisi inşa et ve yönet, kaynak topla, korkunç ufo istilasına aleyhinde savaş, yaratıkları klonla ve tesadüfen oluşturulan geniş evreni keşfet.  Hedefin: İnsan DNA’sı için yeni yaşam alanları bularak soyunun tükenmesini engellemek.”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir