George R.R. Martin: “Kış Rüzgarları bu sene çıkacak”

Kitap admin 228 Okundu
sponsorlu reklam

George R.R. Martin:
Dizisi ile tüm dünyayı yaklaşık olarak kasıp kavuran ve daha popüler bir ışık halkası gelen Game of Thrones’un yeni kitapları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Dizi bölümlerinin kitapları geçmeye başladığını göz önüne alırsak hikayedeki ana soru işaretlerini kaldırması beklenen kitaplara olan merakımız da artıyor.

Tabi seriyi kitaptan takip eden okuyucuların bir diğer korkusu da çabuk tamamlanamadan George R.R. Martin’in başına bir şey gelecek korkusu. işte bu bağlamda uzun süredir beklenen Kış Rüzgarları için serinin yazarı George R.R. Martin’den açıklama geldi.

George R.R. Martin: Kış Rüzgarları (Winds of Winter) ile ilgili tekrar tekrar olduğu gibi kendi blog sayfasından açıklama yapan George R.R. Martin “Hemen Şimdi bitmedi lakin baya ilerleme kaydettim. gerçi geçtiğimiz yıl hedeflediğim noktadan uzağım, şimdiye bitmesi gerekiyordu. Sanırım bu sene içerisinde çıkacak.” sözlerini sarfetmiş. Sonuna “Benzer şeyi geçen yıl da söylemiştim” diyerek olası bir durdurma için açık kapı bırakmayı da ihmalkârlık etmemiş.

Sonuç olarak her halukarda dizi kitaptan önce baştan olacak. Kitap serisi tamamlandığında ise aradaki farkları çok daha net bir şekilde görebileceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir