God of War 3 artık PC platformunda oynanabilir hale geldi

God of War 3 artık PC platformunda oynanabilir hale geldi

Haberler admin 116 Okundu
sponsorlu reklam

God of War 3 artık PC platformunda oynanabilir hale geldi

Yıllardır geliştirilen RPCS3 isimli PlayStation 3 emülatörü artık daha iyi bir halde çalışıyor. Birçok oyunu çalıştırmayı başaran RPCS3, PlayStation 3’ün özel oyunlarını çalıştırmakta güçlük çekiyordu. PC oyuncularının en çok oynamak istediği oyunlardan bir tanesine olan God of War 3, son güncellemeyle birlikte PC’de oynanabilir oldu. Yayınlanan videoya tarafından oyun PC platformunda oldukça akan oynanabiliyor. yine de bir takım sahnelerde FPS’in 20’lere düştüğünü görüyoruz.

God of War 3’ü PC’de oynamak

Fakat oyunu oynamak isteyen oyuncular, bu stil düşüşleri göz ardı edecektir. God of War serisinin en çok sükse yapan oyunlarından bir tanesine olarak gösterilen üçüncü oyun, Kratos’un Yunan mitolojisindeki hikayesine son veriyordu. Son olarak PlayStation 4 platformunda oyuncuların karşısına meydana çıkan God of War, seriyi hikaye anlamında her tarafta aşağıya değiştirmişti.

Hala oyunu yüksek FPS seviyesinde çalıştırmak için geliştirmelere sürekli yazılımcılar, olasılıkla bu sene oyunu 60 FPS seviyesine taşıyacaktır. Son olarak emülatörü kullanmak için enerjik bir sisteme ihtiyacınız olduğunu belirtelim. Huysuz taktirde oyunları pek bereketli çalıştıramayabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir