God of War’a bir ödül de Amerikan Senaryo Yazarları Birliği’nden

Haberler admin 338 Okundu
sponsorlu reklam

God of War'a bir ödül de Amerikan Senaryo Yazarları Birliği'nden

God of War hemen hemen ödüle doymuyor. Geçtiğimiz yılı manâlı ödüllerle kapatan God of War, 2019 yılına da ödüllerle başladı desek yeridir. Geçtiğimiz hafta D.I.C.E ödüllerinden toplam 13 ödül alan God of War’a bir ödül de Amerikalı Yazarlar Birliği’nden geldi (WGA)

Yılın oyunu God of War ödül almaya devam ediyor 

God of War‘ın geliştiricisi Santa Monica‘nın kazandığı ödülleri ayarlamak için yeni bir alana ihtiyacı olabilir. Her sene düzenlenen Amerikalı Yazarlar Birliği ödüllerinde “Video oyunları dalında En İyi Senaryo” dalında ödülü kapan God of War, başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu. God of War’ın yazarları Cory Barlog, Richard Zangrande Gaubert geçtiğimiz akşam düzenlenen ödül töreninde ödüllerini aldılar. God of War’ın yönetmeni Cory Barlog, devlete ait twitter hesabından gece boyu paylaşım yaparak, sevincini dile getirdi. 

2018 az daha God of War’ın yılı oldu diyebiliriz. Böylece çok ödül alan PlayStation 4 özel oyunu, bununla beraber PS özel oyunları arasında da kırılması oldukça kuvvet böylece çok rekorun da altına imza atmıştı. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir