God of War'da aslında çok daha fazla boss savaşı varmış

God of War’da aslında çok daha fazla boss savaşı varmış

Haberler admin 437 Okundu
sponsorlu reklam

God of War'da aslında çok daha fazla boss savaşı varmış

Video Game Awards töreninde Yılın En İyi Oyunu ödülünü kucaklayan God of War ile ilgili yeni teferruat gelmeye devam ediyor. Özellikle yönetmenlik anlamında tek kamera çekimi ile alkış toplayan God of War, oyundan kesilen bir takım içerikler ile tekrar gündeme geldi. Oyunun yönetmenliğini yapan Cory Barlog, God of War‘da bulunan çoğu boss savaşının oyundan çıkarıldığını açıkladı.

God of War’da sahiden fazla daha artı boss savaşı varmış

“Oyunda bulunan birçok boss savaşını kaldırdık. Çok daha fazla boss savaşı vardı. Fazla daha iddialı ve deli bir oyundu.” sözlerini sarfeden Barlog, bu boss savaşlarının neden kaldırıldığına da açık sözlülük getirmiş. Geliştirme süreci devam ederken, bu boss savaşlarının koskocoman olduğuna ve bunları ekleyemeyeceklerine karar vermişler. 

Barlog, tek bir boss savaşının bile geliştirici takım içerisinde yer alan 30 karakter ayrı bir ekibin 18 aylık bir çalışmasına tekabül ettiğini belirtmiş ve bu sürenin oyunun gelişim sürecini oldukça yavaşlatacağı için boss savaşların birçoğunun oyundan kaldırıldığını açıklamış. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir