Gölgeler Arenası açıldı!

Oyun admin 128 Okundu
sponsorlu reklam

Gölgeler Arenası açıldı!

16 Ocak’ta kapılarını açan Gölgeler Arenası, maceracılar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. heyecan verici savaşlara sahne olan Gölgeler Arenası’nın yanı sıra Black Desert, birçok etkinlikle maceracılarına eğlenceli bir oyun deneyimi sunmaya devam ediyor. 

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki başvuru formu izinleri

Gölgeler Arenası kutlamaları devam ediyor!

Gölgeler Arenası’nın çıkışını anmak için Black Desert Türkiye ve MENA sunucusunda, 19 Ocak tarihinde başlayan “GM’i Yakala Altın Çanı Çal” etkinliği bütün hızıyla devam ediyor. 27 Ocak tarihine değin her hafta sonu saat 16.30’da yapılmaya devam edilecek etkinlikte, GM’i alt eden maceracılar Altın Çan güçlendirmeleriyle ödüllendiriliyor. Ayrıca 21-25 Ocak tarihleri arasında Gölgeler Arenası’na her gün antre yapan maceracılar, onları bekleyen GM’lere aleyhinde görevlerini tamamlayarak Kıymetli Paket ve Lauren Ailesi Armağan Kutusu ödüllerini kazanabilecekler.

Gölgeler Arenası etkinliklerine ilave olarak 16 Ocak – 30 Ocak tarihleri arasında çekmiş olduğunuz Gölgeler Arenası içerikli videoyu Youtube, Instagram, Facebook gibi sosyal mecralarda herkese açık olarak paylaşıp, Black Desert resmi sitesinde Gölgeler Arenası başlığıyla  “Kalabalık > Görsel/Video” bölümüne ekleyebilir, o kadar fazla özel ödüle kavuşma şansı yakalayabilirsiniz.

Yeni maceralar ve maceracılar için Black Desert indirimleri yolda!

Black Desert evreni oldukça geniş ve detaylı bir cihan. Gölgeler Arenası, bu geniş evrene girmek ve oyunu öğrenmek için tatmin edici zamanı bulamayan oyuncular için büyük bir fırsat niteliğinde. Gölgeler Arenası’nda maceracılar Gölgeler Arenası’na kara bir ruh olarak antre yaparak, haritada kendilerine uygun bir gövde buluyorlar. sonradan etraftaki kutuları açıp canavarları öldürerek karakterlerini güçlendiren maceracılar, en son hayatta kalan elde etmek için kıyasıya uğraş ediyorlar. 7 günlük test sürümü ile Black Desert evrenine antre yapabilir veya Black Desert indirimlerinden yararlanarak bu eşsiz oyun deneyimine sahip olabilirsiniz.

Black Desert devlete ait web sitesinde; 30 Ocak – 13 Şubat tarihleri aralarında yüzde 50 indirim, 4 Şubat – 11 Şubat tarihleri arasında ise Steam üstünde gerçekleşecek yüzde 50 indirim ile Black Desert evrenine giriş yapabilirsiniz.

Önceki HaberResident Evil’ın TV serisi için geri sayım başladı Sonraki HaberGoogle’dan Avrupa Birliği Kararına Sert Yanıt

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir