Gollum oyununun yapımcısı, oyun hakkında konuştu

Gollum oyununun yapımcısı, oyun hakkında konuştu

Haberler admin 65 Okundu
sponsorlu reklam

Gollum oyununun yapımcısı, oyun hakkında konuştu

Geçtiğimiz gün sürpriz bir şekilde duyurulan The Lord Of The Rings: Gollum oyunu, Yüzüklerin Efendisi hayranlarının dikkatini çekti. Aksiyon – macera türünde olan yeni Gollum oyununu Deadalic Entertainment geliştirecek. Şimdi ise firmanın CEO’su Carsten Fichtelmann, oyun hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Eğer Gollum oyununu doğru bir şekilde yaparlarsa, bundan daha sonra kimsenin bir Gollum oyunu yapmayacağını söyleyen Carsten Fichtelmann, bu boşluğu doldurabileceklerine inanıyor.

Gollum oyununun yapımcısı Deadalic Entertainment, yeni oyun hakkında konuştu

Yüzüklerin Efendisi evreninin en garip karakterlerinden bir tanesine olan Gollum’un nasıl aksiyon sahnelerine şahit olacağını merak ediyoruz. Hem Gollum’un başından geçen hangi olayları konu alacağı tartışılan yapımda, gizlilik unsurunun büyük bir öneme sahip olacağını varsayım ediyoruz.

PC ve konsol platformlarına çıkacağı tahmin edilen üretim, 2021 yılında piyasaya çıkabilir. Deponia isimli oyunuyla bilinirliğini yükselten Alman yapımcı, piyasaya saygıdeğer bir konumda bulunuyor. PS5 ve yeni Xbox için çıkacağı varsayım edilen Gollum oyununun gerçekçi grafiklere sahip olacağı düşünülüyor. Son olarak oyunda başka hangi aşina yüzleri göreceğimiz de apayrı bir merak konusu oldu.

Bakalım Gollum oyunu, Yüzüklerin Efendisi hayranlarını hoşnut edebilecek mi? Çıktığı vakit göreceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir