Google Pixel Slate hayli kullanışlı olacak

Haberler admin 147 Okundu
sponsorlu reklam

Google Pixel Slate hayli kullanışlı olacak

Teknoloji sektöründe önde gelen isimlerden biri olan Google, Pixel Slate ismini verdiği yeni tabletini geçtiğimiz Ekim ayında tanıtmıştı. ChromeOS işletim sistemiyle çalışan Google Pixel Slate, 8. tür Intel i7 işlemciye değin geniş bir seçenek yelpazesi sunuyordu. Fiyatı 599 dolardan başlayan bu tablet PC kullanılabilirliği seviyesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

3000 x 2000 piksel çözünürlüğünde 12.3 inçlik LCD ekran ile donatılan Google Pixel Slate, 8MP’lik asıl kamerayla geliyor. Bu tablet muhtemelen ülkemizde satışa sunulmayacak olsa da global pazarda hayli alaka göreceği belli diyebiliriz.

Google yeni tabletinin fazla amaçlı kullanılabileceğini göstermek namına iki yeni reklam videosu yayınladı. Dilerseniz yayınlanan bu videolara aşağıdan göz atabilirsiniz.

genel olarak bakıldığında iki reklam videosu da tabletin başvuru rahatlığına ve mobiliteye odaklanıyor. Google bu tabletin basit bir taşınabilir PC olarak da kullanılabileceği mesajını vermeye çalışmış.

Bunun yanı sıra yani meslek haricinde bu tableti farklı alanlarda kullanmanız da olası olacak. En azından reklam videoları ile verilmeye çalışılan mesaj bu yönde.

Şüphesiz Google Pixel Slate’in, Apple’ın yeni iPad modelleri aleyhinde ne derece şansı olduğu tartışılabilir. Tabi ki Google’ın daha fazla yöresel odaklı bir şirket olduğunu da unutmamak gerekiyor.

 

 

Faturalar yüzde 12 düşüyor

O defter kapandı

Son halini görenler inanamadı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir