Grafikleri ve atmosferi ile dikkat çeken Chernobylite duyuruldu

Haberler admin 144 Okundu
sponsorlu reklam

Grafikleri ve atmosferi ile dikkat çeken Chernobylite duyuruldu

Farm 51, bir süredir üzerinde çalıştığı Chernobylite oyununun devlete ait duyurusunu yayınlanan kısa bir video ile gerçekleştirdi. Sci-Fi öğelerine sahip olan oyunun nefret ve hayatta kalma dinamiklerini barındıracağı da açıklandı.

Get Even ekibinin yeni oyunu Chernobylite duyuruldu

Adından da anlaşılabileceği gibi Çarnobil faciasını esas olarak bölge oyun, Ukrayna’da geçecek. Bu büyük nükleer yıkım sonrasında bambaşka bir hikayeye odaklanacak olan yapımın, komplo teorileri ile batmış bir hikayeye sahip olacağı da gelen bilgiler arasında.

Daha önce Get Even isimli oyunu geliştiren Farm 51 kadar yapılan oyun Unreal Engine 4 grafik motorunu kullanacak. Hatırlarsanız ekip Get Even isimli oyunda fotorealizm tekniğini kullanmıştı. yani takım tıpatıp get Even’da olduğu gibi fiilen var olan mekanları 3D tarama yöntemi ile oyuna aktaracak ve çok daha gerçekçi grafikler ile karşımıza çıkacak. Zaten oyunun grafiklerine ve atmosferine baktığımızda gerçekte de bambaşka durduğunu görüyoruz. Demin çıkış tarihi konusunda bilgi verilmeyen oyunun birincil videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir