Grafikleriyle dikkat çeken Chernobylite’in oynanış videosu geldi

Haberler admin 116 Okundu
sponsorlu reklam

Grafikleriyle dikkat çeken Chernobylite'in oynanış videosu geldi

Geçtiğimiz günlerde kısa bir teaser videosu ile duyurulan Chernobylite, özellikle grafikleri ve atmosferi ile dikkat çekmeyi başarmıştı. İşte Farm 51 imzasını taşıyan ve Sci-Fi öğelerine sahip olan oyunun ilk oynanış videosu yayınlandı.

Get Even ekibinin yeni oyunu Chernobylite’ten ilk video geldi

Çarnobil faciasını esas olarak bölge, nefret ve hayatta kalma türünde olan oyun, adından da anlaşılabildiği gibi Ukrayna’da geçecek. Bu büyük nükleer yıkım sonrasında farklı bir hikayeye odaklanacak olan yapımın, entrika teorileri ile dolu bir hikayeye sahip olacağı da gelen bilgiler aralarında. Keza yayınlanan video ile birlikte oyunun Kickstarter sürecinin yakında başlayacağı da açıklanmış.

Daha önce Get Even isimli oyunu geliştiren Farm 51 göre yapılan oyun Unreal Engine 4 grafik motorunu kullanacak. Hatırlarsanız takım Get Even isimli oyunda fotorealizm tekniğini kullanmıştı. yani ekip tıpatıp get Even’da olduğu gibi sahiden var olan mekanları 3D tarama yöntemi ile oyuna aktaracak ve fazla daha realist grafikler ile karşımıza çıkacak. Zaten oyunun grafiklerine ve atmosferine baktığımızda aslında de bambaşka durduğunu görüyoruz. Güz aylarında çıkacağı belirtilen oyunun ilk oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir