Güçlü güvenlik sistemiyle fark yaratıyor

Haberler admin 132 Okundu
sponsorlu reklam

Güçlü güvenlik sistemiyle fark yaratıyor

7nm üretilen Kirin 980 işlemcisine sahip olan aygıt, bununla beraber suni zekâ desteğiyle birlikte fazla yüksek bir performans sunuyor. Kullandığınız uygulamalardan oynadığınız oyunlara, hatta çektiğiniz fotoğraflara kadar yüksek performansı hemencecik her noktada hissediyorsunuz. Tabii bu dek zengin bir mobil deneyimde “güvenlik” de çok önemli. Öyle ya, size ait dosya ve uygulamalarınızın, hatta size ait özel bütün içeriklerin koruma altında olmasını istersiniz…

Mate 20 Pro’da devingen basınç kavrama teknolojisinin bir getirisi olarak fazla enerjik bir parmak izi okuyucu algılayıcı mevcut. Ekrana yedirilen bu dedektör, siz dokunur dokunmaz devreye giriyor ve hızlı sonuçlar veriyor. Natürel 3D derinlik sensörüyle güçlendirilen bir yüz tanıma sistemine de sahip ve o da düşük ışık koşullarında deha mükemmel cevaplar veriyor.

Genel Olarak zeki telefonlarda başvuru ve klasörler için “şifreleme”, “parmak iziyle açma” yöntemleri böylece tercih edilmez. halbu ki ekstra emniyet için bu da önemli ve Mate 20 Pro, burada da size seçenekler sunuyor.

Ayrıca File Safe başlığına giderek fotoğraflarınızı, videolarınızı, müzik dosyalarınızı ve özel olduğunu düşündüğünüz öteki dosyalarınızı şifreleyebiliyorsunuz. Böylece sizden başka kimse, özel dosyalarınıza erişemez.

 

Kayıp denizaltı 77 yıl sonra bulundu

500 bin lira tuttu

UEFA’da ‘Galatasaray’ sıkıntısı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir