Güneş ile kesintisiz güvenlik!

Bilim admin 222 Okundu
sponsorlu reklam

Güneş ile kesintisiz güvenlik!

Günümüzde emniyet ihtiyaçları bina ve inşa içi olduğu değin açık alanlar için de geçerli.  Endüstriyel tesisler, minik ve orta ölçekli fabrikalar, kurumsal şirketlerin merkez binaları ve çevre koruma ihtiyacı duyan konut ve siteler için ideal bir çözüm olan Sorhea, benzersiz yetenekleriyle de öne çıkıyor.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

Sensormatic kadar Türkiye pazarına sunulan Sorhea çevre güvenliği ürünleri, güneş enerjisiyle çalışabilmesi, özgün ve reformcu özellikleri ile engebeli ortamlarda dahi sıfıra yakın hata ile çalışabilmesiyle uyarı çekiyor.

Kutuplarda zeka güneş enerjisiyle çalışan çevre dostu teknoloji

Alternatif emniyet sistemlerinden farklı olarak güneş enerjisiyle de çalışabilen sistem, bu nedenle kullanıcılara çok sayıda avantaj sağlıyor. Bu sayede bilhassa geniş alanlarda ve uzun metrajlı uygulamalarda sahada enerji kablosu maliyeti ortadan kaldırıyor. Sistemin işletme maliyetlerindeki enerji kaleminden de tasarruf edilmesini karşılayan bu özellik ayrıca kurulum keza de devreye alma süreçlerinde refah ve vakit tasarrufu sağlıyor. Solar enerji kullanımı, kutuplara yakın kuzey ülkelerinde dahi ek enerji ihtiyacı olmadan sürdürülebilir koruma sağlıyor.

Sorhea çevre güvenliği çözümleri engebeli ortamlarda da sıkıntısız bir şekilde çalışabilmesiyle farklılaşıyor. -35 ile +70 derece arasındaki öbür ortamlarda çalışabilen ürünler ayrıca bambaşka coğrafyalar için keza de gündüz ve gece aralarında yüksek sıcaklık farklı olan alanlar için ideal bir çözüm olmasını sağlıyor.

Sorhea göre geliştirilen özel teknoloji baştan sona, çit üzeri sezgi kablosu üstünde yer alan sensörler üzerinden sezgi hassasiyeti otomatik olarak kalibre edilebiliyor. bununla beraber mahsul, kablonun herhangi bir noktadan kesilmesi veya kopması durumunda yenileme ya da başkalaşım için ilave kablo vasıtasıyla güvenlik sağlamaya devam ediyor.

Entegrasyon yeteneği olaylara müdahaleyi hızlandırıyor

Dünyadaki değişik halk kurumları ve global şirketlerin merkezlerinde aktif olarak kullanılan ürünün referans listesinin zenginliğinde entegrasyon faktörü öne çıkıyor. bununla beraber mevcut emniyet sistemleriyle entegre olarak çalışan Sorhea çözümleri, suçlular için caydırıcı bir önlem de sağlıyor. Sistem, alarmın hangi noktadan geldiğini yerleşkenin haritası üzerinde operatöre gösteriyor. Video izleme sistemleri ile entegrasyona da ihtimal tanıyan ürünler, alarmın geldiği bölgeye en yakın kamerayı tetikleyerek, görüntüyü operatörün monitörüne getiriyor. Bu uyarının, güvenlik monitörü üstünde bambaşka bir pencerede açılması tamamen de operatör kaynaklı hataların önüne geçilebiliyor. Olaylara çabuk müdahale edilmesine olasılık sağlıyor.

İLGİLİ HABER PlayStation indirimleri başladı Önceki HaberSamsung’dan HDR10+’a Dair Kayda Değer Meslek Birliği!  

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir