Harry Potter Wizards Unite ne zaman çıkacak?

Haberler admin 187 Okundu
sponsorlu reklam

Harry Potter Wizards Unite ne zaman çıkacak?

Kitaplarıyla ve filmleriyle büyük bir kitleye hitap eden Harry Potter evreni, oyunlar konusunda maalesef sevenlerine öyle istediğini veremiyor. Son olarak Harry Potter Hogwarts Mystery ile mobil platformda oyuncuların karşısına çıkan Harry Potter markasına ait başka bir mobil oyun daha geçtiğimiz sene duyurulmuştu. Pokemon Go’nun yapımcılarından olan Niantic Studios’un yeni oyunu Harry Potter Wizards Unite‘ın bu senenin başında çıkması bekleniyordu. Fakat oyundan geçtiğimiz az askıya alma haberi gelmişti. Oyunun bu sene içerisinde oyuncuların karşısına çıkartılması bekleniyor.

Harry Potter Wizards Unite oyuncuları heyecanlandırıyor

AR teknolojisiyle oynanabilen Harry Potter Wizards Unite, temelde Pokemon Go‘ya oldukça benziyor. Bir sihirbaz olarak sokaklara çıkıp nesneler toplayabildiğiniz oyunda Pokemon Go’da olduğu gibi bir karakteri yerine kendinizi (oyun zarfında) geliştireceksiniz. Harry Potter’a ait onlarca öğe bulunduran Harry Potter Wizards Unite, yayınlanan videolarıyla Harry Potter meraklılarını heyecanlandırmıştı.

Eğer oyunu erkenden sınamak istiyorsanız, oyunun sosyal medya hesaplarını takip etmenizi öneriyoruz. Çünkü oyunun beta sürecinin yaz aylarında başlayacağı varsayım ediliyor. Bakalım Harry Potter Wizards Unite, oyuncular aralarında beklenen etkiyi yaratacak mı?

Oyuna ait yayınlanan videolar;

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir